Závodníci z Karate klubu Kadaň a Klášterec získali deset medailí. Největším úspěchem nejen karate klubu, ale zejména Kristýny Tesařové, byl zisk mistrovského titulu v kategorii kata juniorky. Kristýna Tesařová, několikanásobná medailistka z evropských šampionátů, tento titul ještě v životě nikdy nezískala a konečně se na ní v systému turnaje KO usmálo štěstí. Titul se však musela tvrdě vybojovat. Kristýna získala v kata stejný počet bodů jako její největší rivalka Kristína Bosáková. To znamenalo zacvičit kata ještě jednou naplno a to zvládla.

Druhý den ještě soutěžila v kategorii starší dorostenky a podařilo se jí získat double. Může se tak pyšnit titulem trojnásobné mistryně České republiky v kata. Ke dvěma svým titulům nakonec přidala ještě jeden společně s Pavlou Patíkovou a Veronikou Maškovou v kata týmu starších dorostenek. Kristýna se neztratila ani v reálných bojích v kumite, kde se bohužel postup do finále nevydařil ani v jedné věkové kategorii. Z Prahy si přivezla ještě dvakrát třetí místo v kumite. Kristýna si tedy ze šampionátu odvezla celkem pět medailí.

Úspěšní byli i další borci klubu. 3. místo získala v kata mladších žákyň Šárka Koritinová. Dalším medailistou byl Matěj Kalkuš, který obsadil 3. místo v kategorii kumite starších dorostenců, když bohužel v boji o postup do finále narazil na nejlepšího karatistu v této věkové kategorii Olivera Simona z Prahy a do finále neprošel. Další medaile v kata získaly mini žákyně ve složení Saskia Ondrejka, Kristýna Sekerová a Bára Křížová, které byly druhé. Mladší žáci ve složení Šárka Koritinová, Jan Matěj Pospíšil a Dominik Vitásek skončili třetí, stejně jako starší dorostenci ve složení Matěj Kalkuš, Matěj Kovářík a Vladislav Kroutil.