Pátek 10. listopadu

Hokej

Příprava reprezentace U16
Česká republika – Švýcarsko, 17 hod., zimní stadion Klášterec nad Ohří

Benefiční utkání pro Magdalénku
Sportovci Chomutovska – Petr Klíma team, 17 hod., SD Aréna, Chomutov

Futsal

Divize
FC Betis Kadaň – FK Kobylisy Praha, 19.30 hod., sport. hala Kadaň

Krajský přebor
FC Baník Chomutov B – Chelsea bar Ústí nad Labem, 19 hod., Městská sport. hala Chomutov

Žákovská liga Václava Čecha
Turnaj starších žáků
Skupina B, 12.00 – 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov

Sobota 11. listopadu

Hokej

Příprava reprezentace U16
Česká republika – Švýcarsko, 16 hod., zimní stadion Kadaň

Florbal

KB liga juniorů
Florbal Chomutov – TJ Znojmo Laufen CZ, 17 hod., Městská sport. hala Chomutov

Národní liga mužů
FBC DDM Kati Kadaň A – ASK Orka Čelákovice, 19 hod., sport. hala Kadaň

Fotbal

Krajský přebor
FK Tatran Kadaň – Sokol Horní Jiřetín, 10.15 hod.

I.A třída
SK Ervěnice-Jirkov – FK Klášterec nad Ohří, 14 hod.

I.B třída
TJ Baník Březenecká Chomutov – SK Ervěnice-Jirkov B, 10.30 hod. 
SK Strupčice – FK Braňany Mlékárna, 10.30 hod.
SK Černovice – 1. SK Jirkov, 14 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ
TJ Slavoj Droužkovice – TJ Sokol Obrnice B, 14 hod.

Futsal

2. liga mužů
Baník Chomutov – Interobal Plzeň B, 20.30 hod., Městská sport. hala Chomutov

Neděle 12. listopadu

Hokej

Příprava reprezentace U16
Česká republika – Švýcarsko, 13 hod., zimní stadion Klášterec nad Ohří

Florbal

KB liga juniorů
Florbal Chomutov – FBS Olomouc, 15.30 hod., Městská sport. hala Chomutov

Fotbal

Sdružený okresní přebor – skupina Západ
TJ Sokol Březno B – TJ Tatran Klášterecká Jeseň, 14 hod.
SK Libědice – TJ Sokol Mašťov, 14 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ
FC H.V. Vrskmaň – TJ Rozvoj Polerady, 14 hod.
AFK LoKo Chomutov B – TJ Sokol Otvice, 14 hod.
TJ Sokol Údlice B – TJ Sokol Bečov, 14 hod.

Atletika

Cyklostezkou podél Ohře (Zimní běžecký pohár)
Závod dlouhý 6,59 km, který vede po terénní cyklostezce vedle Ohře. Na 4. kilometru je seběh po asfaltu ze Suchého Dolu do Zásady. Místo a čas startu: 10,30 hod., Kadaňský stupeň

Futsal

Divize
FC Atletico Chomutov – TJ FC Dalmach Turnov, 18.15 hod., Městská sport. hala Chomutov

Volejbal

Amatérská liga
1. kolo dalšího ročníku amatérské soutěže smíšených družstev, od 8.30 hod., sport. hala Kadaň