Pátek 13. října

Hokej

Tipsport extraliga
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín, 17.20 hod., SD Aréna

Futsal

Krajský přebor
FC Baník Chomutov B - Gardenline B, 19 hod., Městská sport. hala Chomutov

Žákovská liga Václava Čecha
Turnaj mladších žáků, skupina A, 12 - 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov

Sobota 14. října

Karate

II. národní pohár seniorů a dorostenců a II.kolo ligy žáků českého svazu JKA
Od 9 hodin, sport. hala Kadaň, pořadatel Karate klub Kadaň a Klášterec and Ohří

Moderní gymnastika

Cena města Chomutova (15. ročník)
Závod týmů ve společných skladbách, 10 - 17 hod., sport. hala Březenecká Chomutov, pořádá oddíl moderní gymnastiky SC 80 Chomutov

Florbal

1. liga muži
Florbal Chomutov - FbK TJ Svitavy, 19 hod., Městská sport. hala Chomutov

KB liga juniorů
Florbal Chomutov - Sokol Pardubice, 15 hod., Městská sport. hala Chomutov

Fotbal

Krajský přebor
FK Tatran Kadaň - TJ Krupka, 10.15 hod.

I.A třída
TJ Sokol Údlice - FK Dobroměřice, 13 hod.
TJ Sokol Březno - SK Havran Kryry, 16 hod.

I.B třída
TJ Baník Březenecká Chomutov - FK Braňany Mlékárna, 12.30 hod.
SK Černovice - FK Blažim, 16 hod.

Sdružený okresní přebor skupina Západ
FK Rašovice - SK Málkov, 16 hod.
TJ Slovan Vejprty - TJ Sparta Radonice, 16 hod.
TJ Jiskra Kovářská - TJ Sokol Mašťov, 16 hod.
FK Čechie Hrušovany - TJ Sokol Vilémov, 16 hod.

Hokej

WSM liga
SK Trhači Kadaň - HC Energie Karlovy Vary, 17 hod., zimní stadion Kadaň

Basketbal

1. liga juniorů
Levharti Chomutov - Sokol Žižkov, 19 hod., Městská sport. hala Chomutov

1. liga juniorek
Levhartice Chomutov - BK Klatovy, 17 hod., Městská sport. hala Chomutov

Cyklistika

Cestou pěti potoků (Pohár Peruna 2017)
Závod horských kol do vrchu Klášterec nad Ohří - Měděnec. Start ve 14 hod., ul. Vítězná v Klášterci

Neděle 15. října

Florbal

KB liga juniorů
Florbal Chomutov - Panthers Otrokovice, 15 hod., Městská sport. hala Chomutov

Národní liga mužů
FBC DDM Kati Kadaň A - TJ Sokol Jaroměř, 17.30 hod., sport. hala Kadaň

Fotbal

I.B třída
SK Ervěnice-Jirkov B - 1. SK Jirkov, 16 hod.

Sdružený okresní přebor skupina Západ
SK Libědice - TJ Sokol Březno B, 14 hod.,
TJ Tatran Klášterecká Jeseň - TJ Sokol Místo, 16 hod.

Sdružený okresní přebor skupina Východ
FC H.V. Vrskmaň - TJ Sokol Údlice B, 16 hod.,
AFK LoKo Chomutov B - TJ Slavoj Droužkovice, 16 hod.
1. FC Spořice B - TJ Rozvoj Polerady, 16 hod.

Basketbal

1. liga juniorů
Levharti Chomutov - BK Brandýs nad Labem, 13 hod., Městská sport. hala Chomutov

1. liga juniorek
Levhartice Chomutov - DBaK Plzeň, 11 hod., Městská sport. hala Chomutov

Futsal

Divize
FC Atletico Chomutov - FC Arsenal Benešov, 18.45 hod., Městská sport. hala Chomutov