Sobota 4. května:

Řeckořímský zápas juniorů a žáků: Grand Prix 2013, 11:00 20:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Fotbal:

ČFL: FC Chomutov - MFK Chrudim, 10:15 hodin, stadion Zadní Vinohrady, Chomutov

I. B třída: Sokol Údlice - Louny „B", 17:00 hodin

               SKP Kadaň - Tuchořice, 17:00 hodin, hřiště Úhošťany

Okresní přebor:

Vejprty - 1.SK Jirkov, 17:00 hodin,  UMT Bärenstein

Kyjice - Málkov, 17:00 hodin,

Klášterec B - Spořice, 17:00 hodin

Droužkovice - Březenecká B, 17:00 hodin,

Perštejn - Vilémov, 17:00 hodin,

Rašovice - Otvice, 17:00 hodin

Národní házená:

1. liga žen: SK Chomutov NH - Sokol Dobruška, 15:30 hodin, hřiště DUHA, Cihlářská ul., Chomutov

Cyklistika:

Perštejnské Giro 2013 MTB, závod horských kol jako součást Poháru Peruna 2013. Start hlavního závodu na 45 km je v 12:00 hodin.

Futsal:

Letní futsalová liga: 2. liga, od 08:00 do 14:45 hodin, hřiště DUHA, Cihlářská ul., Chomutov

Florbal:

Turnaj pro radost: Přípravka a elévové za účasti FBC 98 DDM Chomutov, FBC Kaťátka Kadaň Blue, FBC Kaťátka Kadaň Red, Mocní Tuleni Podbořany, SK Dubí, 09:00 hodin, sportovní hala Kadaň

Turistika:

Turisté TJ VTŽ Chomutov se vydají na trasu Nechranice Kadaň, odjezd z ČD Chomutov, hl. nádraží v 08:12 hodin, směr Březno

Neděle 5. května:

Moderní gymnastika: Pohár města Chomutova, pořadatel oddíl SC 80 Chomutov, od 10:00 hodin, sportovní hala Březenecká Chomutov

Národní házená:

1. liga žen: SK Chomutov - NH Sokol Krčín, 10:30 hodin, hřiště Duha, Cihlářská ul.

Fotbal:

I. A třída: 1. FC Spořice - Sokol Srbice, 17:00 hodin,

                AFK LoKo Chomutov „B" - SK Havran Kryry, 17:00 hodin,

Okresní přebor:

Ervěnice B - Kovářská, 17:00 hodin, Žižkova ul.

Florbal:

Turnaj budoucnosti: turnaj mladších žáků za účasti FBC 98 DDM Chomutov, FBC Kati Kadaň, FB Hurrican Karlovy Vary, Mocní Tuleni Podbořany, USK Slávie Ústí n.L., od 09:00 hodin, sportovní hala Kadaň

Středa 8. května:

Fotbal:

I. A třída: Sokol Březno - FK Postoloprty, 17:00 hodin

Okresní přebor:

Březenecká B - Vejprty, 17:30 hodin, Vejprty (UMT Bärenstein)

Kovářská - Vilémov, 14:30 hodin,

Spořice B - Otvice, 14:00 hodin,

Málkov - Rašovice, 14:00 hodin,

1.SK Jirkov - Perštejn, 14:00 hodin, Březenec

Kyjice - Droužkovice, 14:00 hodin,

Klášterec B - Ervěnice B 14:00 hodin