SOBOTA 25. DUBNA

KARATE
Velká cena Klášterce nad Ohří
Pořadatel: Karate klub Kadaň s oddílem v Klášterci nad Ohří, 09.00 – 17.30 hod., sport. hala Kadaň;

JUDO
Český pohár
Turnaj krajských družstev starších žáků a žákyň, od 10.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

PLAVÁNÍ
Memoriál Jaroslava Jezbery (28. ročník)
Pořadatel: TJ Slávie Chomutov, od 09.00 hod., účast 357 plavců, Aquasvět Chomutov;

FOTBAL
Divize
AFK LoKo Chomutov – TJ Litol, 10.30 hod.;

I. A třída
Sokol Březno – SK Viktoria Lom, 17.00 hod.;

I. B třída
SK Černovice – Sokol Údlice, 13.30 hod.;
Baník Březenecká Chomutov – TJ Kozly, 13.30 hod.;

Okresní přebor
SKP Kadaň – TJ Sokol Otvice, 17.00 hod.,
FK Rašovice – TJ Spartak Perštejn, 17.00 hod.;
TJ Slovan Vejprty – TJ Sokol Údlice „B", 17.00 hod.;
1.SK Jirkov – TJ Jiskra Kovářská, 17.00 hod.,
TJ Sokol Místo – TJ Sokol Vilémov, 17.00 hod.;

Okresní soutěž
FK Čechie Hrušovany – TJ Sokol Výsluní, 17.00 hod.;

SOFTBALL
2. liga žákyň
První turnaj sezony, 09.00 - 18.00 hod., softbalový areál u ZŠ Akademika Heyrovského v Bezdušově ulici, Chomutov;

FUTSAL
4. liga CHLMF
08.00 – 14.45 hod., Cihlářská ul., Chomutov;

HOKEJBAL

Čtvrtfinále krajské hokejbalové ligy Sever

Panthers Kadaň - Dandy Chomutov, 15.30 hod., Tomáše ze Štítného, Chomutov

Kapitán Jirkov - Koliba Ústí and Labem, 17.30 hod., Tomáše ze Štítného, Chomutov

NEDĚLE 26. DUBNA

JUDO
Mistrovství ČR juniorů a juniorek
Pořadatel: TJ VTŽ Chomutov, od 10.30 hod., Městská sport. hala Chomutov;

FOTBAL
Divize žen
VČSA Ervěnice – Sokol Brozany, 17.00 hod., Mostecká ul., Jirkov;

I. B třída
VČSA Ervěnice „B" – FK Klášterec nad Ohří, 17.00 hod.;

Okresní přebor
1. FC Spořice „B" – SK Inter Mikulovice, 17.00 hod.;

Okresní soutěž
Tatran Klášterecká Jeseň – TJ Sparta Radonice, 17.00 hod., hřiště Rašovice;
1.SK Jirkov „B" – SK Černovice „B", 17.00 hod., hřiště Březenec;
FC H.V. Vrskmaň – SK Libědice, 14.00 hod.;
TJ Sokol Mašťov – TJ Sokol Březno „B", 17.00 hod.;

NÁRODNÍ HÁZENÁ
1 .liga žen
SK Chomutov NH – Sokol Blovice, 15.15 hod., sport. areál Cihlářská ul., Chomutov;

2. liga žen
SK Chomutov NH „B" – TJ Plzeň-Újezd, 16.40 hod., sport. areál Cihlářská ul., Chomutov;

2. liga mužů
KNH Chomutov – NH Řevnice, 10.30 hod., hřiště ZŠ ve Školní ul., Chomutov;

SOFTBALL
2. liga žákyň
První turnaj sezony, 09.00 - 15.00 hod., softbalový areál u ZŠ Akademika Heyrovského v Bezdušově ulici, Chomutov;

FUTSAL
3. liga CHLMF
08.00 – 14.45 hod., Cihlářská ul., Chomutov;

HOKEJBAL

Čtvrtfinále krajské hokejbalové ligy Sever

Panthers Kadaň - Dandy Chomutov, 15.30 hod., Tomáše ze Štítného, Chomutov (případný čtvrtý zápas)

Kapitán Jirkov - Koliba Ústí and Labem, 17.30 hod., Tomáše ze Štítného, Chomutov