Pátek 22. února

Hokej:

Tipsport Extraliga: Piráti Chomutov - HC Slavia Praha, 17:30 hodin, Zimní stadion Chomutov

Sobota 23. února

Fotbal

Přípravný fotbal:

FK Tatran Kadaň - Tatran Podbořany, 09:30 hodin, umělá tráva Kadaň

FK Tatran Kadaň - FK Karlovy Vary (dorost), 11:00 hodin, umělá tráva Kadaň

FK Klášterec nad Ohří - FK Ostrov, 11:30 hodin, hřiště Ostrov

Apollo cup: Skupina Elite: LoKo Chomutov FK Bílina, 12:30 hodin, Souš

Hokej:

2. liga: HC Klášterec nad Ohří - HC Řisuty, 17:00 hodin, Zimní stadion Klášterec nad Ohří

Stolní tenis:

2. liga žen: KST Jirkov „A" - Linea Chrudim „A", 10:30 hodin, herna Jirkov

                 KST Jirkov „A" - LOKO Pardubice „A", 15:00 hodin, herna Jirkov

Krajský přebor 1. třídy: KST Jirkov „B" - SKST Teplice „B", 16:00 hodin, herna Jirkov

                                     Baník Březenecká „A" - SKST Teplice „C", 16:00 hodin, herna Zahradní

Florbal:

1. liga dorostu: pořadatel turnaje FBC Chomutov, 10:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Florbalová liga st. žáků: za účasti FBC DDM Kadaň, FBC 98 DDM Chomutov „B", Mocní Tuleni Podbořany „B", FBC ZŠ Mimoň Č. Lípa „D", 1. FbK Jablonec nad Nisou, 09:00 hodin, Sportovní hala Kadaň

Neděle 24. února

Fotbal

Apollo cup: Skupina Premium: Sokol Údlice - FC Krokodýl Most, 14:30 hodin, Souš

Stolní tenis:

Krajský přebor 1. třídy: KST Jirkov „B" - SKST Teplice „C", 10:00 hodin, herna Jirkov

                                     Baník Březenecká „A" - SKST Teplice „B", 10:00 hodin, herna Zahradní

Futsal

Okresní přebor: FC Atletico Chomutov - SC OBR Most, 20:00 hodin, sportovní hala Spořice

2. zimní futsalová liga: 08:00-14:30 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

6. zimní futsalová liga: 14:30-21:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Florbal:

Ústecká florbalová liga: pořadatel FBC Anus Kadaň, 09:00 hodin, Sportovní hala Kadaň

Atletika

Zimní běžecký pohár: Běžecký dvojboj 3 000 m + 800 m, 10:30 hodin , stadion Kadaň

Pondělí 25. února:

Hokej:

1. liga:SK Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč, 18:00 hodin, Zimní stadion Kadaň

Úterý 26. února:

Hokej:

Extraliga: Piráti Chomutov- HC Verva Litvínov, 18:15 hodin, Zimní stadion Chomutov

1. liga: SK Kadaň - SK Horácká Slavia třebíč, 18:00 hodin, Zimní stadion Kadaň

Florbal:

Žákovská liga: pořadatel FBC 98 Chomutov, 12:00 - 16:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Středa 27. února

Basketbal:

Mattoni NBL: Levharti Chomutov - BK Opava, 18:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov