PÁTEK 13. LISTOPADU

FUTSAL

2. liga

FC Betis Kadaň - BOCA Chotěboř, 19.30 hod., sport. hala Kadaň,

Krajský přebor

FC Atletico Chomutov - Italové Ústí nad Labem, 19.00 hod., Městská sportovní hala, Chomutov;

SOBOTA 14. LISTOPADU

FLORBAL

1. liga žen

Florbal Chomutov - Bivojky Litvínov, 18.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Národní liga mužů

Kati Kadaň - Štíři České Budějovice, 20.00 hod., sport. hala Kadaň;

FOTBAL

Krajský přebor

AFK LoKo Chomutov - FK Žatec, 13.30 hod.,

I. A třída

FK Klášterec nad Ohří - 1.FC Spořice, 13.30 hod.,

SK Ervěnice - TJ Údlice, 13.30 hod.,

SK Strupčice - Baník Březenecká Chomutov, 13.30 hod.;

I. B třída

SK Černovice - LoKo Chomutov B , 10:00 hod.,

Spartak Perštejn - Slovan Vejprty, 13.30 hod.;

VOLEJBAL

2. liga muži

VK Jirkov Ervěnice - Dansport Praha, 10:00 a 14:00 hod., ZŠ Krušnohorská, Jirkov.,

2. liga ženy

VK Jirkov Ervěnice - Lokomotiva Plzeň, 10:00 a 14:00 hod., ZŠ Krušnohorská, Jirkov.,

1. liga juniorky

VK Jirkov-Veros Chomutov - Tatran Střešovice, 12:00 a 16:00 hod., ZŠ Krušnohorská, Jirkov.;

STOLNÍ TENIS

2. liga žen

KST Jirkov TECHNOLINE - Sokol Poděbrady, 10.30 hod., herna u ZŠ Krušnohorská Jirkov;

BASKETBAL

Mladší žákyně U14

Levhartice Chomutov - Slovanka, 16.00 hod., malý sál Městské sportovní haly, Chomutov,

Junioři U19

Levharti Chomutov - Děčín, 18.00 hod., malý sál Městské sportovní haly, Chomutov,

Starší žáci U15

TJ Klášterec nad Ohří - BK Sokolov, 15.00 hod., sport. hala Kadaň;

STŘELECKÝ SPORT

Chomutovská extraliga

II. kolo vzduchová pistole a vzduchová puška, od 08.00 hod., multifunkční střelnice SSK Chomutov, Blatenská 804, Chomutov;

NEDĚLE 15. LISTOPADU

HOKEJ

Tipsport extraliga

Piráti Chomutov - HC Olomouc, 17.30 hod.,

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - SC Kolín, 17.00 hod.,

FLORBAL

Národní liga mužů

Florbal Chomutov - Sokol Jaroměř, 17.00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

FUTSAL

Okresní přebor

FC Betis Kadaň B - FC Baník Chomutov B, 20.00 hod., sportovní hala Kadaň,

Zimní futsalová liga CHLMF

Turnaj Veteránské ligy, 08.00 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov;

VOLEJBAL

Amatérská volejbalová liga

Od 08.30 hod., sport. hala Kadaň;

BASKETBAL

Mladší žákyně U14

Levhartice Chomutov - HB Praha, 09.00 hod., malý sál Městské sportovní haly, Chomutov;

PONDĚLÍ 16. LISTOPADU

FOTBAL

Přípravný zápas U19

Česká republika - Nizozemsko, 17.00 hod., stadion na Zadních Vinohradech, Chomutov;

HOKEJ

WSM Liga

SK Kadaň - AZ Havířov 2010, 18.00 hod.

Úterý 17. LISTOPADU

ATLETIKA

Běh 17. listopadu

Start u kadaňské sportovní haly, prezentace od 09.00 hod., start hlavního závodu v 11.00 hod.;

STŘELECKÝ SPORT

Velká cena 17. listopadu

Vzduchová pistole, od 08.00 hod., multifunkční střelnice SSK Chomutov, Blatenská 804, Chomutov;

FUTSAL

Zimní futsalová liga CHLMF

Turnaj 4. a 5. ligy, 08.00 14.30 hod., Městská sport. hala Chomutov.