PÁTEK 25. ZÁŘÍ

PLAVÁNÍ

Velká cena Chomutova (XXIII. ročník)

Závody plavců a plavkyň (nar. 2004 a ml.), od 17.00 hod.,

Plavecká exhibice za účasti nejlepších českých plavců a plavkyň, od 19.00 hod., vše Aquasvět Chomutov;

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga

Piráti Chomutov - PSG Zlín, 17.30 hod., SD Aréna Chomutov;

FUTSAL

Krajský přebor

Atletico Chomutov - ACZ Lovosice, 19.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Příprava

Baník Chomutov - Benago Zruč nad Sázavou (CHANCE futsal liga), 20.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

SOBOTA 26. ZÁŘÍ

PLAVÁNÍ

Velká cena Chomutova (XXIII. ročník)

Závody plavců a plavkyň (nar. 2004 a ml.), od 09.00 hod.,

Štafeta PRO-AM (profesionální plavci plavou společně s amatéry z firem), od 14.30 hod., vše Aquasvět Chomutov;

FOTBAL

Divize

FC Chomutov - ASK Lovosice, 10.15 hod., stadion na Zadních Vinohradech;

Krajský přebor

AFK LoKo Chomutov - FK Bílina, 14.00 hod., hřiště Březenecká;

I. A třída

TJ Březno - TJ Podbořany, 15.00 hod.,

SK Ervěnice -Jirkov - FK Klášterec n.O., 16.30 hod., Jirkov, Žižkova ul.,

Babík Březenecká Chomutov - 1. FC Spořice, 16.30 hod.,

Sokol Údlice - Tatran Kadaň, 16.30 hod.;

I. B třída

SK Černovice - FK Žatec B, 13.00 hod.,

Spartak Perštejn - TJ Kopisty, 16.30 hod.;

Okresní přebor

TJ Sokol Otvice - TJ Tatran Klášterecká Jeseň, 14.30 hod.,

TJ Sokol Místo - SKP Kadaň, 16.30 hod.,

TJ Sokol Vilémov - TJ Slavoj Droužkovice, 16.30 hod.;

Okresní soutěž

TJ Jiskra Kovářská - 1. SK Jirkov B, 16.30 hod.,

FK Čechie Hrušovany - TJ Sokol Mašťov, 16,30 h.;

LEDNÍ HOKEJ

WSM Liga

SK Kadaň - SK Horácká Slávia Třebíč, 17.00 hod.;

FLORBAL

Národní liga

Florbal Chomutov - Štíři České Budějovice, 18.00 hod., Městská sport. hala, Chomutov,

FBC Kati Kadaň - FbC Strakonice, 20.00 hod., sport. hala Kadaň;

FUTSAL

Letní liga CHLMF (24. ročník)

Turnaj 2. ligy, 08.00 - 14.45 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;

NEDĚLE 27. září

SOFTBALL

Semifinále extraligy

Beavers Chomutov - Eagles Praha-Krč, 4. zápas od 12.00 hod., případný pátý, rozhodující zápas od 14.00 hod., softballový areál Heyrovského ul., Chomutov;

FOTBAL

Divize žen

SK Ervěnice - Jirkov - SK Horní Bříza, 16.30 hod., Jirkov, Mostecká ul.,

I. A třída

SK Strupčice - TJ Obrnice, 16.30 hod.;

I. B třída

AFK LoKo Chomutov B - SK Kryry, 16,30 hod.;

Okresní přebor

SK Libědice - FK Rašovice, 14.00 hod.,

1. FC Spořice B - 1.SK Jirkov, 16.30 hod.,

TJ Sokol Údlice B - SK Málkov, 16.30 hod.;

Okresní soutěž

FC H.V. Vrskmaň - SK Černovice B, 16.30 hod.,

TJ Sokol Výsluní - TJ Sparta Radonice, 16.30 hod.,

HOKEJBAL

2. NHbL - Čechy Sever

HSÚ Wolves Chomutov - HBC Concept Team Most, 11.00 hod., areál Tomáše ze Štítného, Chomutov,

HBC Dandy Chomutov - HBC Bazzy Děčín, 13.00 hod., areál Tomáše ze Štítného, Chomutov;

FUTSAL

Letní liga CHLMF (24. ročník)

Turnaj 1. ligy, 08.00 - 14.45 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ

HOKEJ

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - SHC Klatovy, 18.00 hod.;

FUTSAL

Příprava

Baník Chomutov - Combix Ústí nad Labem (2. liga), 17.00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

STŘEDA 30. ZÁŘÍ

HOKEJ

WSM Liga

SK Kadaň - HC Dukla Jihlava, 18.00 hod.;