PÁTEK 30. ZÁŘÍ

FUTSAL

2. liga

FC Betis Kadaň - BOCA Chotěboř, 19.30 hod., sportovní hala Kadaň;

SOBOTA 1. ŘÍJNA

FUTSAL

2. liga

Baník Chomutov - Wizards DDM Praha, 19.15 hod., Městská sport. hala Chomutov;

FOTBAL

Krajský přebor

FK Tatran Kadaň - FK Bílina, 10.15 hod.,

I. A třída

1. FC Spořice - FK Postoloprty, 16.30 hod.,

SK ErvěniceJirkov - TJ SOKOL Březno, 16.30 hod.,

TJ Spartak Perštejn - AFK LoKo Chomutov, 16.30 hod.,

I. B. třída

TJ SLOVAN Vejprty - SK „HAVRAN" Kryry, 13.00 hod.,

SK Černovice - FK Braňany Mlékárna, 13.00 hod.,

TJ Sokol Vilémov - SK Strupčice, 16.30 hod.,

Okresní přebor skupina západ

SKP Kadaň - AFK LoKo Chomutov B, hřiště Úhošťany, 16.30 hod.,

FK Rašovice - TJ Jiskra Kovářská, 16.30 hod.,

Okresní přebor skupina východ

1. SK Jirkov - FK Havraň, hřiště Březenec, 16.30 hod.,

TJ Slavoj Droužkovice - TJ Sokol Bečov, 16.30 hod.;

KARATE

Senioři a dorostenci

2. národní pohár, od 9.00 hod., sport. hala Kadaň,

Žáci

2. kolo ČNL, od 13.30 hod., sport. hala Kadaň;

HOKEJ

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - HC Baník Sokolov - po dohodě obou klubů odloženo na středu 5. října od 18. hod.

BASKETBAL

Starší žákyně U15

Levhartice Chomutov - BK Klatovy, 17.00 hod., Městská sport. hala, Chomutov;

BĚH

Spořická šestka

Hlavní závod (6 km) v kategoriích mužů, dorostenců, juniorů a veteránů odstartuje ve 12.30 hod., závody dětí od 10.00 hod., start před sport. halou ve Spořicích;

NEDĚLE 2. ŘÍJNA

HOKEJ

Tipsport extraliga

Piráti Chomutov - HC Olomouc, 15.30 hod., SD ARÉNA, Chomutov;

NÁRODNÍ HÁZENÁ

2. liga žen

SK Chomutov NH - Sokol Tymákov B, 15.30 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;

FOTBAL

I. B třída

FK Klášterec n. O. - TJ Baník Březenecká Chomutov, 16.30 hod.,

Okresní přebor skupina západ

SK Málkov - FK Čechie Hrušovany, 16.00 hod.,.

TJ Tatran Klášterecká Jeseň - TJ Sparta Radonice, 16.30 hod.,

TJ Sokol Březno B - TJ Sokol Výsluní, 16.30 hod.;

FUTSAL

Letní liga CHLMF 2016

Turnaj 3. ligy, 8.00 - 14.00 hod., hřiště ZŠ Písečná, Chomutov;

BASKETBAL

Starší žákyně U15

Levhartice Chomutov - Strakonice, 10.00 hod., Městská sport. hala, Chomutov,

Kadeti U17

Levharti Chomutov - Sokolov, 12.00 hod., Městská sport. hala, Chomutov;

PONDĚLÍ 3. ŘÍJNA

HOKEJ

1. liga

SK Trhači Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč, 18.00 hod.;