2. liga žen


Jirkovské hráčky zajížděly na stoly B týmu Ústí nad Orlicí, kde vybojovaly remízu 5:5. Domácí tým měl lepší vstup do zápasu a po úvodních duelech se ujal vedení 4:1. Mužstvo Jirkova ovšem zabojovalo, vyrovnalo, ale Ústí opět dokázalo strhnout vedení na svoji stranu.


V posledním zápase však zachovala chladnou hlavu jirkovská Faiglová a svou výhrou zajistila důležitou remízu.


Body KST: Faiglová 3 body, Leitnerová 1, Doutnáčová 1.


V následujícím zápase v Pardubicích zaskočila jirkovské hráčky domácí Dočkalová, která sama získala tři body, ze stavu 0:2, Pardubice otočily na 4:2 a svůj náskok už udržely až do konce utkání.


Body KST: Faiglová 2.5 bodu, Leitnerová 1.5, Doutnáčová 0.


V druholigové tabulce si jirkovský tým po patnáctém kole drží solidní osmé místo se ziskem 27 bodů.


3. liga mužů


Jirkovští hráči přivítali ve své herně přední týmy tabulky, druhý Liberec a třetí Jablonec. Do zápasů tak rozhodně nevstupovali v roli favoritů.


Nejprve se utkali s Jabloncem a po dvou úvodních čtyřhrách prohrávali 0:2. Následující dvouhry ale znamenaly otočení stavu na 4:2 a svůj náskok pak Jirkovští neustále navyšovali a nakonec vyhráli 10:5. Domácí jako tradičně podržel Čermák, který vyhrál všechny své zápasy.


Body KST: Čermák 4 body, Šmucr 2, Hrnčál 2, Rödling 2.


Poté hráči KST Jirkov nastoupili proti Liberci, který se netají postupovými ambicemi a na svém kontě měli dvanáct výher a pouze jedinou prohru.
Domácí ovšem nastoupili povzbuzeni výhrou nad Jabloncem, svého soupeře se nezalekli a hned od začátku urputně bojovali.


Vyrovnaný průběh zápasu se přeléval z jedné strany na druhou, za stavu 5:5 pak získal velmi cenný bod Šmucr, který porazil nejlepšího hráče celé soutěže Masáka (s bilancí 39 výher a 1 prohrou) jasně 3:0 na sety.


Jirkovští odskočili na 8:5, ale brzy bylo vyrovnáno na 8:8. Za tohoto stavu získal pro domácí devátý bod Hrnčál a v závěrečném duelu neztratil nervy Šmucr, který přehrál Perného 3:1 a zajistil tak vítězný desátý bod - 10:8!


Body KST: Šmucr 4.5 bodu, Čermák 3.5, Hrnčál 1, Rödling 1.


V tabulce je Jirkov na sedmém místě se třiceti body.