Deset hráčů včetně gólmana se sešlo ke třetímu utkání semifinále play off Krajské hokejbalové ligy proti týmu HSÚ ST Koliba B Ústí nad Labem. Od postupu do finále, dělilo chomutovské hokejbalisty jediné vítězství, když v sérii na tři vítězné zápasy vedli 2:0. Kluci nezaváhali a zvítězili 8:4.
I třetí zápas se pro chomutovský tým vyvíjel velmi dobře. Už po pěti minutách hry tým Dandy vedl 2:0. O branky se postaral Chotaš a Hrdlička.
Po celou dobu zápasu měl Chomutov nad svým soupeřem navrch. Hráči dobře kombinovali a míček šel rychle od hokejek a gólman soupeře byl neustále v permanenci. I přesto, že hráči Ústí dokázali čtyřikrát skórovat, měl Chomutov měl zápas po celou dobu pod kontrolou. Tým Dandy Chomutov byl lepší a zaslouženě vyhráli jak třetí zápas, tak i celou semifinálovou sérii poměrem 3:0. HC Dandy Chomutov teď čeká na svého finálového soupeře. Ten vzejde ze souboje HBC Bazzy Děčín a HBC LEV Litvínov„B". Stav semifinálové série je 1:2 na zápasy. Další utkání obou týmů se hraje v sobotu 23. května. Finálové boje začnou 30. a 31. v Chomutově a hráči věří, že je přijde velká návštěva a budou mít dobrou podporu fanoušků.