Jedno z nich bylo na pořadu uplynulý víkend, kdy se utkaly Dandy Chomutov a Wolves Chomutov. Utkání se stalo jednoznačnou záležitostí loňského finalisty soutěže, hráčů Dandy. „Vlci" zatím trpí bodovou dietou, v osmi zápasech nezískali ani bod. Aktuálně druhý tým soutěže rozhodl o svém vítězství už v první třetině.

Další zástupce regionu Panteři z Kadaně utrpěli doma těsnou porážku se Lvy z Litvínova. Do zápasu sice vstoupili lépe domácí a góly Tomana a kapitána Maška vedli 2:1. Panteři ale doplatili na začátku třetí třetiny na příliš mnoho hráčů na hřišti a Lvi toto zbytečné vyloučení ihned potrestali (2:2). Minutu na to hosté přidali další branku a strhli vítězství na svoji stranu (2:3).

Kadaň utkání nevzdala, po střele Ondřeje Tumpacha zazvonila ale pouze spojnice branky a k vyrovnání nepomohla Panterům ani hra bez brankáře.

Poslední zástupce regionu Kapitán Jirkov prohrál v Mostě na samostatné nájezdy. Hostům si zápas zkomplikovali v úvodní části hry, kterou prohráli 0:3.