Výsledek jeho týmu byl ovlivněn i sestavou. V útoku nenastoupila Judita Myslíková, kterou omezují pracovní povinnosti, další útočnice Rodáková se zranila v minulém utkání a střelkyně Benešová naskočila do hry s bolavým operovaným kolenem.

„Nastoupili jsme v takové okleštěné sestavě. I přesto by ale měl útok fungovat," říká Čihař. Ten poslal do útoku dvě zkušené střelkyně Jaroslavu Čihařovou a Helenu Benešovou, kterou ještě doplnil o Kristýnu Kostkovou. Gólově se ale prosadila pouze první jmenovaná, která nasázela brankářce Duškové pět gólů. Šestý zásah přidala teprve patnáctiletá střelkyně Musilová.

„Nastupovala nepravidelně v průběhu zápasu, aby sbírala zkušenosti, navíc dala gól. Věřím, že to pro ni bude povzbuzení," komentoval výkon Musilové Čihař. Ten již musí v příštím zápase bodovat.

„Tohle bylo hodně nepovedené číslo. Nepamatuji se, že bychom někdy dali tak málo branek a neměli po dvou utkáních ani bod. Bojujeme o účast v play off a musíme již bodovat," hlásí chomutovský manažer. Spravit chuť si házenkářky mohou o příštím víkendu, kdy doma přivítají nováčka soutěže Spoje Praha a silné Hlinsko. „Věřím, že na tenhle zápas zapomeneme a konečně zvítězíme."

TJ Sp. Modřany SK Chomutov NH 8:6  (4:2)

B:Zavadilová, Poláková

O:Lizáková, Trojanová, Beranová, Machová

Ú:Čihařová (5 branek), Musilová (1), Kostková, Benešová