Stará garda chomutovských byla od začátku lepší a chomutovští byli hlavně efektivnější ve střelbě. Hosté sice snížili v 9. minutě na 3 : 5, ale pak udělali v útoku několik technických chyb a domácí zvýšili svůj náskok až na poločasových 14 : 7.

V druhé polovině zápasu, který se hrál na 2 x 20 minut, podržel několikrát domácí borce výborně chytající Pavel Kavecký, a tak chomutovští svůj náskok postupně navýšili až na rozdíl 11 branek.

I nadále tak pokračuje série vítězství s házenkáři z předměstí Štrasburku, kteří jsou pravidelnými soupeři staré gardy Chomutova.

HK Chomutov - HC De Lingolsheim 23 : 12 (14:7)

Sestava Chomutova: Kavecký Pavel, Bada Jindřich 5, Peteráč Roman 3, Bohaboj Petr 3, Bezaniuk Milan 3, Bucifal Přemysl 2, Sehrig Michal 2, Maršík Jiří 2, Jiřík Daniel 2, Vaněk Petr 1