Nejúspěšnější závodnicí a nadějí pro tento rok je Valentýna Nataly Hoffmannová, která soutěží ve IV. kategorii kombinovaného programu a zatím ze všech závodů přivezla medaili, a to většinou zlatou.

Její mladší oddílová kolegyně Olivia Tůmová, která závodí v I. kategorii kombinovaného programu, vozí taktéž medaile a na posledním závodě v Chomutově vybojovala v náročné konkurenci 1. místo. Ve IV. kategorii jí s další zlatou medailí následovala Valentýna Nataly Hoffmannová. Nadějnou závodnicí je také Karolína Fröhlichová z V. kategorie kombinovaného programu, která se po zdravotních problémech dokázala vrátit na soutěžní koberec a hned z prvního závodu v nedalekém Meziboří přivezla 1. místo.

Věrný fanoušek Baníku Březenecká má na zadnici originální nápis.
FOTO: Baník nemá fanoušky u zadku. „Chceme postup i kvůli nim, jsou to opory!"

„Nejdůležitější závod, Oblastní přebor Severočeské oblasti, teprve proběhne. Medailové pozice postupují na mistrovství ČR, které proběhne na Moravě na konci května. Zda se podaří vybojovat závodnicím z Chomutova nějaké cenné kovy i tam, to je ve hvězdách,“ řekla Kateřina Vomastová, předsedkyně oddílu SK GYM Chomutov.