3. liga
Úvod sezóny se vydařil loni druholigovému Sport baru Kostka, který porazil SC Fekál Kadaň. Podobně se dařilo také Astorii, ta přehrála Žízeň. Stejným výsledkem pak zvítězil také týmy Bisti a Technoline.

V souboji nováčků těsně vyhrálo béčko Kadaňského Betisu nad Palmeiras. Jedinou remízu si připsal Jirkovský Kopeček v souboji se Ski teamem Klínovec. Mezi střelci si dvě branky připsali Hudák z Kopečku a Zahradník ze Sport baru Kostka. Jediný brankář Vladimír Oškrobeny z Betisu Kadaň odchytal svůj zápas bez obdržené branky.

4. liga
Po prvním utkání se usadili na vedoucí pozici hráči River Plate CV – Park, protože deklasovali Generali 2007. Vítězstvím začaly zimu i týmy FC Jirkov 2000 A a Debaklu. Ostatní zápasy skončily remízami a především zápas dalších dvou nováčků Údlic a Spořic byl velmi dramatický. Mezi střelci se žádný výrazněji neprosadil. Brankáři Šabaka z Beku a Matyáš ze Všehrd obdrželi po jedné brance.

5. liga

Futsalový maratón zahájila také pátá liga. První zápas v páté lize odehráli dva nováčkové a oba dva ukázali, že budou určitě bojovat o postup do vyšší ligy. Velmi dobře se dařilo mužstvu FC Panther, které rozstřílelo Podkovu.

Podobně se vedlo i Kyjicím, když přehrály Tým snů. Plný počet bodů si na začátku soutěže připsali i Nelumbo, Briso-CZ a FC Parthenón. Bod si připsali po remíze IPS Alpha s FC Jirkovem 2000 B. Ostatní mužstva si musí na své první body ještě počkat. Mezi střelci se prosadili hned tři, kteří vstřelili hattrick. V hodnocení brankářů se nejlépe vedlo Tenglerovi z Kyjic a Petrovi Novému z Brisa.

6. liga

Velkou neznámou byla nově založená šestá liga, hned úvodní zápas ale předčil všechna očekávání. Střetla se v něm dvě velmi kvalitní mužstva, která by mohla hrát v pohodě o několik soutěží výše. V lize jsou i další ambiciózní a kvalitní mužstva, kterým pomáhá hlavně velký počet mladých hráčů na jejich soupiskách. Nejlépe do soutěže vstoupili hráči mužstva FC Babulla, kteří na poslední chvíli nahradili klub Fan club SK Torro Kadaň. Vysokou výhru si připsalo i mužstvo Rocknet a Kopačky Březno, plný počet bodů mají v úvodu soutěže i Foamglas Klášterec nad Ohří, CPHH Chomutov a Hospoda U rybníčka Jirkov.

Ostatní týmy si musí na první body v soutěži počkat minimálně do dalšího turnaje, v případě Arsenalu to nebude určitě dlouho trvat. Mezi střelci se žádný výrazně neprosadil, hned několik hráčů ale vstřelilo dvě branky.
V hodnocení brankářů odchytali zápas s nulou Hrubý z Kopaček Březno a Richter z R