Netradičně se na rozdíl od restaurace Monika rozdávala tentokrát ocenění a poháry za umístění v zimní futsalové lize v restauraci Luna. Kapitáni jednotlivých soutěží si sem přišli vychutnat tu trochu slávy, kterou se jim od jejich nejbližších, přátel, ale také soupeřů dostalo. „Myslím, že se nám sezona vydařila. Zájem hrát naše soutěže je stále velký. Těší nás, že sem k nám jezdí hrát i týmy z okolních měst. Určitě to zvedá prestiž našich soutěží a umocňuje jejich herní kvalitu,“ zhodnotil průběh uplynulé zimní soutěže předseda CHLMF Jiří Kupec krátce před zahájením předávání. Dodal ještě, že účast v soutěži je opravdu velká a zvládnout 750 hráčů v šesti ligách včetně veteránské je opravdu náročné. 

Po slavnostním zahájení si předeseda CHLMF trochu posteskl na stále větší problém v dostupnosti sportovní haly v Chomutově. „Bohužel dostat se do haly je stále větší problém. Rozrostl se hlavně florbal a těch volných termínů je stále méně. Budeme muset prověřit další místa, kde by se dalo hrát,“ řekl Kupec. Vedle již hojně využívané haly ve Spořicích se nabízí i další haly v okolí. „V úvahu také přichází hala ve Strupčicích. Rád bych, abychom to probrali a rozhodli se, jak to příští rok uděláme,“ uzavřel Kupec. Poté už se na pódiu střídali jednotlivý zástupci týmů a přebírali si poháry za umístění.

Oceňovali se jak nejlepší hráči, tak gólmani soutěže a týmy na prvních třech místech. Uvolněnou atmosféru ještě umocňovalo právě probíhající derby dvou pražských „S“ a sálem se po vyrovnání stavu derby na 3:3 v nastavené hrací době nesl bujarý pokřik fanoušků Slávie.  Na dveře již pomalu klepe letní liga. Začne tradičně v areálu na Cihlářské ulici a to již začátkem dubna. „ Letní liga bývá tradičně méně obsazená, protože řada hráčů se věnuje velkému fotbalu. Máme letos tři ligy, nehraje se ale veteránská. Veteráni zřejmě v létě odpočívají,“ upřesnil Kupec. 

Pořadí na prvních třech místech v jednotlivých soutěžích

I. liga:
1. místo: LoKo Chomutov, 2. místo ESAP Chomutov, 3. místo Vamiro
II. liga:
1. místo: Pražská Stavební, 2. místo Auto Macák, 3. místo Světlo Kadaň
III. liga:
1. místo: FC Merkur Kadaň, 2. místo Polák Akustika, 3. místo 1. FC Kundratice
IV. liga:
1. místo: Stavby Procházka, 2. místo AS Grémio Chomutov, 3. místo Slovan Jirkov
V. liga:
1. místo: Chelsea Chomutov, 2. místo Draci Most, 3. místo FC Saturn
Veteránská liga:
1. místo: FCH Most Stará Garda, 2. místo La Vita, 3. místo LoKo Chomutov