Oba zmíněné zápasy nebyly příliš bohaté na góly. Jen čtyři branky padly v Mělníku, který remizoval s Kadaní 2:2.

„Hráli jsme v oslabené sestavě, ale přesto jsme bojovali a chtěli zvítězit. Bohužel kvůli neproměňování šancí jsme nedokázali vstřelit více branek a dvě nakonec stačily pouze na bod,“ uvedl kadaňský Jaroslav Holman.Severočeské derby se hrálo v Liberci, kam přijel ambiciozní nováček z Chomutova, držící se zatím v elitní pětce. Zejména díky brankáři Nejedlému, který vychytal čisté konto, si odvezl výhru 2:0.

„Zaslouženě odvážíme tři body. První poločas byl vyrovnaný, hrálo se chvílemi nahoru dolů ve vysokém tempu a divákům se futsal musel líbit. Druhý poločas jsme se soustředili na defenzivu a povedlo se nám udržet poprvé v sezóně čisté konto. Každý si zaslouží obrovskou pochvalu, protože takhle se bojuje za Baník,“ neskrýval obrovskou radost strážce chomutovské svatyně.

„Myslím, že diváci mohli sledovat napínavé a vyhecované utkání. Oba týmy bojovaly o každý metr palubovky, o každý míč. Během zápasu jsme si vytvořili dostatek šancí a mohli jsme zápas zvrátit na svou stranu. Bohužel nám štěstí nepřálo a nedokázali jsme míč dopravit do branky,“ přidal pohled domácí strany jeho protivník v brance Jakub Dlask.

Kvalifikace na celostátní turnaj Harfa Cup v Chomutově.
FOTO: Teplice v slzách, postup do Prahy jim v Chomutově vzala Sparta