V Městské sportovní hale v Chomutově nadělili v pátek svému soupeři z Teplic sedm branek, když v utkání svého protivníka poměrně lehce přehrávali. Akce se chomutovským dařili od začátku a o výhře rozhodli už v prvním poločase. Tepličtí navíc přijeli bez náhradníků a odehráli zápas v základní sestavě. Vydařené utkání vidělo přibližně 40 diváků, kteří si našli cestu do haly i přes nevlídné počasí.

V dohrávaném 9. kole přeboru zajížděli borci Atletika v týdnu do Ústí nad Labem. V zápase udeřili hned na začátku a po deseti minutách vedli již 4 : 0. Do poločasu přidali ještě jednu branku a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto.

Celkově za dva poslední zápasy nejenže chomutovští futsalisté získali šest bodů, ale nastříleli svým soupeřům 17 branek. Po výhrách se posunuli na druhou příčku tabulky, když po 11 utkáních mají 23 bodů. Aktuálně na bronzové příčce je mužstvo Ludis Team Třebenice, které za hráči Atletika zaostává o bod, ale má sehráno o dva zápasy méně. Právě s tímto soupeřem se utká Atletico v pondělí, 9. prosince na jeho palubovce.

FC Atletico Chomutov - SK Bosnia Online EU Teplice 7:2 (5:1).

Góly: Marcel Váňa 3, Pavlica 2, Miloslav Moravec, Kubánek - Gábor 2.

Relax Ústí nad Labem „A" - FC Atletico Chomutov 2:10 (0:5).

Góly: Fojtík, Škoda - Marcel Váňa 2, Václav Holub 2, Rosa, Miloslav Moravec, Naďal, Šimon, Martin Moravec, Pavlica.