Těžký a hlavně rozjetý soupeř potkal v 8. kole futsalisty Betisu. Liberecký nováček se po pomalejším startu do sezóny náramně rozehrál, přes Interobal a Spartu postoupil už do semifinále Poháru FAČR a ve 2. lize měl na svém kontě pět výher v řadě. Teď má už šestou a při zaváhání plzeňského Jeriga se Liberec posunul do čela 2. ligy.

Kadaňští se sice dostali do vedení už po 44. sekundách hry po brance nejproduktivnějšího hráče domácích Zdeňka Kopty, ale pak se už většinou trefovali hosté. Třemi brankami v rozmezí devíti minut (5.-14) otočili skóre a vedení si už nenechali vzít. V 18. minutě se dostali ještě na dostřel, když se trefil opět Zdeněk Kopta (2:3), ale v poslední minutě prvního poločasu při power play domácích navýšili hosté po brankách Soběslava a Bernáta na třígólový rozdíl (2:5).

Kadaňští se snažili zdramatizovat utkání i ve druhém poločase, kdy většinu času hráli power play, ale na méně než na tři branky náskok soupeře nestáhli. Poslední gól utkání vstřelil Hába právě při power play a zkorigoval tak 69 sekund před koncem stav na konečných 6:10.

Betis Kadaň - Zlej se(n) Liberec 6:10 (2:5)

Branky a asistence: 1. Kopta (Mezera), 18. Kopta (Hrdinka), 23. Kaidl, 29. Süssmilch, 30. Kopta (Süssmilch), 39. Haba (Süssmilch) 6. Benek, 10. Klíma, 14. Bernát, 20. Soběslav, 20. Bernát, 22. Soběslav, 28. Klíma, 30. Mečíř, 35. Bernát, 36. Klíma. Diváci: 275.

Kadaň: Novák - Gorol, Süssmilch, Haba, Kopta, Kinský, Mezera, Hrdinka, Skirka, Kaidl.