1. liga
V pořadí druhý turnaj odehrála v Městské sportovní hale v Chomutově 1. Chomutovská futsalová liga. Nejlépe si vedly týmy L.A. Interiér a Sparta Nonac.
Obhájce titulu L.A. Interiér si poradil s loni třetím mužstvem FI Okna a stejně se mu dařilo i v zápase s ABC. Sparta Nonac pak přehrála ambiciózní Floridu a těsně zvítězila i nad loni druhou LoKo.

Tyto týmy jsou již jedinými s plným počtem bodů, to se změní v příštím turnaji, kdy nastoupí proti sobě. Na třetím se drží se šesti body MTL, další tři týmy za ním mají ale stejně bodů a rozdíl je jen ve skóre. Úvod sezóny se nevydařil týmům, které obsadily loni druhou a třetí příčku.

Loko má zatím jen čtyři body, FI Okna jsou velmi překvapivě bez jediného bodu. Bez bodu stále zůstávají také 1. FC Kundratice a Nonac CV 09. V tabulce střelců se do vedení posunula dvojice Tomáš Belej a Radek Haba.

4. liga

I čtvrtá liga má již za sebou dva úvodní turnaje. V těch si naprosto shodně vedly týmy FC Jirkov 2000 A a FC Debakl. Jirkovští porazili River club a těsně přetlačil mladé Sparťany. Debakl si poradil s Generali 2007 a Deportivem a obě mužstva tak mají shodný počet bodů i stejné skóre.

Dobře si zatím vede i nováček soutěže River Plate CV Qark, který přehrál B.E.K a remizoval se starou Gardou Údlice. Stejně bodů jako třetí tým má i SK MP Chomutov na místě čtvrtém.

Vedoucí čtveřice je zatím jako jediná stále bez porážky. Na první vítězství si musí počkat hned pět mužstev, bez bodu zůstává River club a Generali 2007. V hodnocení brankářů se na první místo posunul Jakub Zaťko ze Sparty U18.