V zápase nebyly odehrány ani čtyři minuty a první gól vstřelil Oskar Kubánek. Postupně branek přibývalo a když se časomíra zastavila na 25. minutě, tedy konci prvního poločasu, svítilo na ukazateli skóre 4 : 0 pro chomutovské borce. To se ještě trefili Michal Naďal, Václav Holub a Martin Moravec. Mimo to orazítkoval tyč Pavlica a „tutovou" šanci neproměnil Hajný.

Druhý poločas zahájili překvapivě lépe hosté z Litoměřic, kteří hned na úvod proměnili svou příležitost a snížili na 1 : 4. To se trefil rozběhnutý Šimeček. Pak ale góly padaly už jenom do jedné branky, branky vsítili Pavlica, Marcel Váňa, Hajný a Kubánek. Poslední, třináctou branku přidal v samém závěru utkání třígólový Marcel Váňa.

Po zisku třech bodů je Atletico se 14 body na pátém místě krajského přeboru. Příští zápas hrají chomutovští futsalisté již ve středu 27. listopadu na palubovce týmu FC Rumíci Ústí nad Labem. Domácí utkání je čeká v pátek 6. prosince s mužstvem Bosnia Online EU Teplice.

FC Atletico Chomutov - Gardenline Litoměřice „B" 13:1 (4:0).

Branky: Marcel Váňa 3, Václav Holub 2, Naďal 2, Pavlica 2, Kubánek 2, Martin Moravec, Hajný - Šimeček.

FC Atletico Chomutov: Rosa - Pavlica, Václav Holub, Miloslav Moravec, Martin Moravec, Naďal, Marcel Váňa, Kubánek, Hajný.

NAPSAL LUDVÍK KOSTRHUN.