Obě mužstva odehrála před skvělou návštěvou slušné a taktické utkání, ve kterém rozhodovaly maličkosti. Betis vyhrál první poločas 1:0, Brandýsek dokázal ale ve druhém poločase výsledek otočit. Ovšem Kadaňští se nevzdali a dvěma góly strhli vedení na svou stranu. V závěru zápasu při power play Brandýsku trefili kadaňští hráči dvakrát t prázdnou hostující branku a definitivně tak rozhodli o vítězi utkání.

Sezona po sestupu to nebyla pro Kadaň jednoduchá: „Už loni po sestupu jsme si řekli, že jednoznačným cílem je návrat do vyšší soutěže. V divizi se na nás chtěl ale každý ze soupeřů vytáhnout. Hrálo se v menších halách a byl to hlavně důrazný a bojovný futsal," zhodnotil sezonu předseda klubu Jaroslav Mezera.

Teď už můžou v Betisu přemýšlet nad příští, druholigovou sezonou, což potvrdil i předseda oddílu: „Budeme se snažit kádr posílit, aby nedošlo k tomu, co předcházející sezonu. Zranili se nám klíčoví hráči a sezonu jsme dohrávali v šesti lidech," řekl o předešlé nevydařené sezoně.

FC BETIS KADAŇ „A" – FC BRANDÝSEK 5:2 (1:0)

Branky a asistence: 5. Škůrek (PK), 33. Novák (Verner), 36. Mezera (Novák), 37. Janda, 37. Süssmilch – 29. Kroc (Rychlý), 32. Stökl. ŽK: Verner – Rychlý, Toman. Rozhodčí: Říha, Plzák.

Betis Kadaň: Janda – Hrdinka, J. Novák, Süssmilch, Pálinkáš, Kopta, Kadlec, Mezera, Verner, Peinelt, Škůrek.