Futsalisté Baníku začali aktivně a už v prvním poločase si vytvořili slibný náskok. První branku vstřelili Farářem po pěkné akci a přihrávce Petra Nového. Další gól přidal Petr Nový po přihrávce Myšičky a na 3:0 zvýšil z rychlého protiútoku po přihrávce Minaříka Špicar.

Až pak se dostali ke slovu i hosté. Po několika protiútocích se prosadil jejich nejlepší hráč Obermajer a po zvýšení Svobodou na 4:1 se střelec utkání prosadil ještě do poločasu podruhé (4:2).

Ve druhé části hry se Chomutovští opět dostali na rozdíl tří branek, když Petr Nový založil rychlý protiútok, před branku si naběhl Minařík a upravil na 5:2.

Pak už ale výrazně do vývoje utkání promluvili hosté z Dobřichovic. Neuběhla ani minuta a Obermajer se prosadil potřetí (5:3). Po brankách Nového, Janouše a Obermajera se zdálo, že za stavu 6:5 dovedou domácí zápas už do vítězného konce, ale hosté nerezignovali a při hře bez brankáře vyrovnal v samém závěru pěknou střelou pod břevno Filip Kolman (6:6).

Další domácí utkání hraje Baník již tento pátek 27. listopadu. Soupeřem chomutovských futsalistů bude tým Legie Příbram. Zápas se odehraje v Městské sportovní hale v Chomutově, výkop je stanoven na 19:15 hodin.

FC Baník Chomutov - Sokol Dobřichovice 6:6 (4:2)

Branky: P. Nový ml. 2, M. Farář, P. Špicar, P. Minařík, Sl. Svoboda - L. Obermajer 4, F. Kolman, M. Janouš. Rozhodčí: Kresta, Lutka. ŽK: Minařík, Myšička - Kocourek. Diváci: 50.

FC Baník Chomutov: Hůla - Farář, Minařík, Špicar, Bundzík, Myšička, Gunár, Svoboda.