Vzhledem ke kvalitě soupeře přistoupili domácí borci k pátečnímu utkání velmi pečlivě a soustředěně. Hned ve 4. minutě prokázal výborný postřeh brankář Novotný, přesto si ale v 5. minutě vypracovali hosté šanci, kterou dokonale zužitkoval Valenta (0:1).

I nadále ale oba týmy předváděly dobrou hru a cílem Chomutovských bylo vyrovnat stav utkání. To se jim povedlo akcí z 15. minuty, kterou připravil Miloslav Moravec a na konci zakončoval Jan Pavlica (1:1).

Ve druhém poločase se Atletico dostalo do vedení, ve 27. minutě Pavlica připravil míč pro Kubeše, který prostřelil brankáře Rapidu (2:1). Pak ale hosté ukázali, že nejsou náhodně na první příčce přeboru. Třemi góly se dostali do dvoubrankového vedení a v 36. minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:4.

Zdálo se, že po třech inkasovaných brankách domácí borci ztratili koncentraci, ale opak byl pravdou. Ve 40. minutě se nebojácně prosadil v útoku Václav Holub a snížil na 3:4. Vyrovnání přinesla poslední minuta utkání. Míč putoval po ose Naďal, Moravec a Pavlica zakončil ukázkovou akci vyrovnáním na 4:4. Hosté ještě odvolali brankáře a snažili se strhnout vítězství na svou stranu, ale ani hra bez brankáře změnu stavu již nepřinesla.

Ilustrační foto.

FC Atletico Chomutov - FC Rapid Ústí nad Labem 4:4 (1:1)

Branky: Miloslav Moravec, Kubeš, Pavlica, Holub - Valenta 2, Dlouhý, Lejček. ŽK: Veselý (ÚL).

FC Atletico Chomutov: Novotný - Miloslav Moravec, Uhlíř, Václav Holub, Martin Váňa - Pavlica, Tomáš Holub, Naďal, Kubeš, Marcel Váňa.

Výsledky Atletika:

Golden Team Ústí nad Labem - FC Atletico Chomutov 7:3;

FC Atletico Chomutov - ACZ Lovosice 12:2;

FC Tiradores Ústí nad Labem - FC Atletico Chomutov 2:2;

Team Proboštov - FC Atletico Chomutov 7:3.

Ilustrační foto.