První poločas skončil smírně, do šaten odcházely týmy za vyrovnaného stavu 2:2. Chomutovští se po brankách Václava Holuba a Jiřího Kubeše ujali vedení 2:0, ale pak se do hry dostaly Litoměřice. Po kontaktní brance na 2:1 se hostům podařilo vyrovnat z přímého kopu, když se domácí zeď rozestoupila a Novotný byl na střelu krátký (2:2).

Ve druhém poločase jako první zahrozil Václav Holub, který nastřelil tyč, ale gólově se prosadil Radobýl a poprvé v utkání se dostal do vedení (2:3). Atletiko ještě jednou vyrovnalo, když před prázdnou bránou dobíhající litoměřický obránce napálil míč do Marcela Váni a od něho se balon odrazil do sítě (3:3). Litoměřice se pak utrhly až na dvoubrankový rozdíl (3:5) a když velké příležitosti Holuba, Valenty i Váni zůstaly nevyužity a Pavlica nastřelil pouze břevno, tři body si po vítězství 5:3 odvezli hosté z Litoměřic.

FC Atletico Chomutov – CF Radobýl Litoměřice 3:5 (2:2)

Branky: Kubeš, Váňa, V. Holub – Hanzl, Mühlfait, M. Novotný, Rapavý, J. Novotný. ŽK: Váňa – M. Novotný. Diváci: 20.

FC Atletico Chomutov: Novotný – Pavlica, V. Holub, Kubeš, M. Moravec, Rottenberg – Valenta, M. Váňa, M. Moravec, Naďal.