Proti Brnu byly Teplice dominantní a už po prvním poločase vedly 4:0. Povedl se jim totiž začátek, do deseti minut daly tři branky. Ve druhé dvacetiminutovce už nehrály tak dobře, nedařila se jim tolik kombinace. Jihomoravané díky tomu inkasovali pouze dvakrát, navíc sami dvě góly dali. 

Svarog zápas odehrál v chomutovské hale, kde zůstane i pro příští „domácí" utkání. „Po komplikacích se ztrátou domácí haly se nám podařilo najít nové útočiště. Chomutovská hala je určitě mnohem lepší než lovosická, protože tam jsou parkety. Zápas proti Brnu nám ukázal, že se nám v této hale může dařit, chce to ale víc času, abychom se s ní i jejím povrchem dokázali sžít. Cílem tak bylo nejen zvítězit, ale také seznámit se s palubovkou. Obojí se povedlo," byl spokojený Brazilec Claudio, který naskočil do mistrovského utkání po několikatýdenní pauze, kterou zavinilo zranění. 

Kapitán Severočechů dal dvě branky, comeback se mu povedl. „Jsem za návrat rád. Jestli se mi povedl? Tak nějak," usmíval se. „Byl jsem dlouho mimo hru. Pozitivní pro mě je, že se mi po tak dlouhé době hned povedlo dát dvě branky," přidal. 

14. dubna Tepličtí uzavřou základní část duelem proti Spartě. 

Svarog FC Teplice - Žabinští Vlci Brno 6:2 (4:0).
Branky a asistence: 4. Salla (Adriano), 6. Claudio (Guti), 9. Guti, 12. Paulinho (Salla), 21. Claudio (Guti), 36. Deco (Salla) – 28. Havlín (Mezník), 37. Chráscina (Hansl).
Rozhodčí: Šmíd, Mollinger.
ŽK: 3. Adriano, 22. Alemao, 40. César.
Teplice: Hůla (Soukup) – Salla, Paulinho, Deco, Adriano, Guti, Šebek, César, Alemao, Claudio, Gansukh, Baran, Žolcer.
Žabinští Vlci: Pšurný (Večeřa) – Chroust, Hansl, Mezník, Havlín, Svoboda, Starý, Hromek, Chráscina.