„Byl to skvěle zvládnutý zápas. I přes zranění a vykartované hráče jsme podali vynikající výkon na hraně fyzických možností. Teď se připravíme na páteční zápas a znovu podáme podobný výkon. Nevzdáváme se!" říkal po dramatické koncovce Jiří Baran, který se při několika absencích v teplickém kádru dostal poprvé v semifinále do hry. 

Zdroj: Youtube

Střetnutí v Chrudimi začalo nečekanou přestřelkou. Už v úvodní minutě se z první střely na branku ujali vedení, Teplice ale rychle srovnaly Paulinhem, který protečoval za Renanna přihrávku Sally. David Droz sice týmu kouče Felipe Condeho vrátil vedení, ale pět minut před přestávkou toho večera střelecky disponovaný Paulinho využil chyby soupeře a sólo přetavil ve vyrovnávající branku. 

Druhý poločas byl spíše taktickou bitvou. Oba týmy měly několik šancí, skvělí brankáři ale utkání dovedli do prodloužení a následného penaltového rozstřelu. V něm si hráči Teplic počínali o poznání lépe, mohli se tak radovat ze snížení semifinálové série. 

FK Chrudim – Svarog FC Teplice 2:3 PK (2:2)
Branky a nahrávky: 1. Yuri (Koudelka), 8. D. Drozd (Yuri) – 3. Paulinho (Joao Salla), 15. Paulinho (Deco), rozhodující penalta Tato.