První akce a první gól! Již po 16 sekundách hry šli hosté do vedení 1:0, ale již za 33 vteřin vyrovnal Aleš Trávníček a o necelých pět minut poslal nejlepší hráč utkání Petr Pastor domácí do vedení (2:1).
Druhá třetina se ale hráčům FbC příliš nepovedla. Přišli o vedení (3:4), navíc Turnov ještě nastřelil tyč domácí klece. Jediný gól Chomutovských vstřelil Petr Pastor z trestného střílení, když se trefil mezi nohy brankáře.  „Byli jsme nedůrazní, lehce jsme ztráceli balony. Hra byla z naší strany neurovnaná, nepředvedli jsme žádnou kolmou akci," nebyl spokojen  Martin Bocian.
Poslední část hry byla v podání domácích borců už o něčem jiném. Do hry je dostala vyrovnávací branka Tomáše Kämpfa, kterého hostující hráči nechali připravit si střelu a domácí útočník se nemýlil (4:4). „Do třetí třetiny jsme změnili sestavu. Hlavní změna byla ale v tom, že jsme byli častěji na míči. Balón jsme přestali ztrácet a dostávali jsme se do gólových šancí," řekl o poslední části hry trenér domácích. Definitivně o vítězi  rozhodly dvě rychlé branky v rozmezí 23 sekund, které  vstřelili Tomáš Novotný a Aleš Trávníček a tím zvýšili už na 7:4.

FbC 98 Chomutov – TJ Turnov 8:4 (2:1, 1:3, 5:0)
Branky: 1. Trávníček, 7. Pastor, 26. Pastor (TS), 44. Kämpf, 49. Fokt, 54. Novotný, 55. Trávníček, 59. L. Fiala – 1. Erler, 24. Erler, 30. A. Palatínus, 37. Nezdara.
FbC 98 Chomutov: Burda – Novotný, Chytrý, Šarša, Krajník – Dudek, Bejček, Pastor – Náther, Fokt, Kämpf – Kopp, Jäschke, Trávníček – L. Fiala, Andrle, Chocholoušek.