Ani další tým z Chomutovska si nevede špatně. Mužstvo FBC 98 Chomutov se usadilo uprostřed tabulky, s devíti body je na šestém místě a oproti Kadani má zápas k dobru. Bilanci má aktivní, z pěti odehraných zápasů tři výhry a dvě porážky.

Borcům FBC Chomutov se daří v individuálních statistikách, když hned dva jsou na čele kanadského bodování. Daniel Fokt statistice vévodí, když má na svém kontě sedmnáct kanadských bodů za sedm branek a deset asistencí a hned za ním figuruje Martin Morava s patnácti body za deset gólů a pět asistencí.

Z týmu Kadaně je na tom nejlépe Erik Štěrba s dvanácti body za osm gólů a čtyři asistence, což ho řadí na osmé místo v tabulce produktivity. Výborně si počíná brankář Katů Robin Ciota, který s 86,86 procenty úspěšnosti zákroků dokonce tabulku nejlepších brankářů vede.

Oba týmy hrají své nejbližší zápasy doma. Kadaň nejdřív vyzve 3. listopadu v 16:00 hodin tým Jablonce a o den později od 17:30 hodin přivítá družstvo Děčína. Hlavně v duelu s Jabloncem, který je na čtvrtém místě, se čeká výborný florbal.

Chomutov vyzve týmy z nižších pater tabulky. V sobotu v 17:00 hodin bude hrát s týmem Sokolova a v neděli se utká ve stejný čas s mužstvem Slavoje Tachov.