S Tachovem domácí hráli jednoznačný zápas, když v osmé minutě vedli již 3:0. Pak sice osmnáct sekund před koncem třetiny hostující Mareš upravil stav na již 4:2, ale domácí Chomutov si nechtěl komplikovat vývoj zápasu a kontroval čtyřicet jedna sekundy po začátku druhé třetiny Filipem Novým. Druhá třetina končila za již rozhodnutého stavu 9:3. Na začátku třetí třetiny mohli hosté z trestného střílení alespoň snížit, ale Jakub Rajm v souboji s domácím Burdou prohrál. Zápas tak dostal konečnou podobu 10:3 v 51. minutě, kdy se do listiny střelců zapsal i Tomáš Kämpf.

Ještě výraznější vítězství si připsali Kadaňští Kati, kteří doslova rozstříleli svého soupeře z Děčína 18:1. Stav po druhé třetině 10:0 v prospěch domácích nedával již žádné šance soupeři a domácí si s chutí zastříleli i v závěrečné části, kterou vyhráli 8:1. Hosté zaznamenali jediný úspěch za stavu 16:0 pro Katy.

Z domácích hráčů si pět kanadských bodů připsal Aleš Limberg za tři góly a dvě asistence, čím se dostal na páté místo průběžného pořadí kanadského bodování druhé ligy. Líp jsou na tom ještě Martin Morava a Daniel Fokt z Chomutova, kteří se drží na druhé a čtvrté příčce bodování.