“Soupeř nám ukázal svou kvalitu. Zkusili jsme power play, ale bohužel jsme viděli, jak se dobře umí presovat v početní nevýhodě. Jak jsem řekl týmu, prohra jde za mnou a tým to musí hodit za hlavu. Naše síla se ukáže v play-off,“ nedělal z porážky těžkou vědu hrající kouč Kadaně Michal Salák. Kadaň je dvě kola před koncem základní části na pátém místě tabulky.

Střetnutí Kadaně v Chrudimi.Střetnutí Kadaně v Chrudimi.Zdroj: FK Chrudim

O poznání vyrovnanější duel se hrál v chomutovské sportovní hale, kde baníkovský nováček první futsalové ligy hostil brněnský Helas. Jihomoravané sice odvezli výhru 6:4, ale napracovali se na ní. Za zmínku stojí, že jejich David Cupák zaznamenal čtyři góly. V chomutovském dresu si první start připsal šestnáctiletý odchovanec Ondřej Kupilík a byl vidět! Ukázal se gólem a přidal k tomu dvě asistence.

“Zápas jsem si užil. Atmosféra v hale byla pro mě neskutečným zážitkem. Kluci v kabině mě podporovali celý zápas, a to mi hodně pomohlo. Sice dnes tři body nezůstaly doma, ale zápas jsme odmakali,“ rozplýval se mladý novic v chomutovském dresu.

Levhartice (vlevo) padly na Slavii.
Ani rekord Hibalové nepomohl. Levhartice budou hrát spodní část nadstavby