Po dvou nešťastných porážkách se Levharti konečně dočkali vítězství. Chomutovský trenér Tomáš Eisner po zápase zářil spokojeností.

„Jsem strašně rád, že jsme vyhráli. Po tom, co jsme prohráli v Plzni a doma s Kolínem, tak jsme to dnes dokázali urvat. Je to důležité vítězství, protože Ústí je velmi těžký soupeř, zejména doma.“

Utkání podle Eisnera rozhodla větší chuť po vítězství. „Na naší straně byla asi větší bojovnost a nasazení.“ Pro chomutovského kouče mohlo mít vítězství zvláštní příchuť, protože právě v Ústí ve své hráčské kariéře působil. '

„Je to derby, mám radost z vítězství. Ale že by to bylo nějak speciální, to ne. Mám stejnou radost z každé výhry.“ K té v ústecké hale hráčům dopomohli také fanoušci, kteří dorazili na zápas po ukončení hokeje a vytvořili Levhartům skvělou kulisu.

„Bylo to super. Naši fanoušci byli slyšet a my se tu chvílemi cítili jako doma. Takže výborné,“ komentoval atmosféru Tomáš Eisner. Ten měl po utkání jako trenér vítězného týmu povinnost určit nejlepšího hráče utkání. Nakonec označil Pavla Staňka.

„Máme určitou zásadu, že jedinec bez týmu nic neznamená. To nám vyneslo loni vítězství v první .lize a vede nás to i Mattonkou. Proto nerad z týmu určuji nejlepšího hráče. Nejlepších bylo všech těch třináct hráčů lavičky, protože i ten třináctý, který nehrál, s týmem fandil a přispěl k vítězné atmosféře na lavičce. Jsme jeden tým a není důležité, kdo ten koš dá. Ale pokud je to nezbytné pak Pavel Staněk,“ uzavřel Eisner.