Opět budeme volit nejúspěšnější sportovce okresu v několika kategoriích mládež kolektiv a jednotlivec, dospělý kolektiv, dospělý jednotlivec, zvolíme i trenéra roku či veterána. Celkové pořadí utvoří hlasování sportovních odborníků, trenérů, sportovních novinářů, ale hlavně čtenářů. A naši čtenáři budou mít opět jedinečnou možnost zvolit si Hvězdu čtenářů Deníku, o které rozhodnou jen a jen oni.

Projekt letos zavítá hned do 41 měst České republiky. Produkci má na starost agentura Sport action s.r.o., spolupořadatelem je tradičně Deník. Významným vyhlašovatelem jsou také města spolu s krajskými úřady, bez jejichž práce a finanční podpory by se podobná anketa nemohla pořádat.

Slavnostní večery mají vždy bohatý doprovodný program, kde nechybějí špičkoví umělci. V letošním roce se mohou ocenění sportovci a diváci těšit na netradiční doprovodný program. Především na vrcholné artistické vystoupení, laser show, pool dance a také na řadu regionálních talentů vybraných ze sportovních oddílů a tanečních klubů. Přímo se slavnostních večerů zúčastní 20 000 diváků. Další statisíce čtenářů se o přípravách akce, dosažených výsledcích a průběhu slavnostních večerů dočtou v Deníku v rámci široké mediální kampaně.

Věříme, že využijete možnost setkat se osobně se svými sportovními oblíbenci na slavnostním večeru, který se uskuteční v Městském divadle v Chomutově 18. ledna 2017. Všichni zájemci mají šanci získat volné vstupenky na uvedenou akci, které budou zdarma v redakci Deníku. Čtenáři se navíc mohou zapojit do hlasování o vítěze kategorie Sportovní hvězda Deníku.

Hlasovací kupón najdete v Chomutovském deníku v pátek 16. prosince, v úterý a ve čtvrtek 20. a 22. prosince a po vánočních svátcích opět v úterý a ve čtvrtek 27. a 29. prosince 2016. Poslední, šestý kupon vyjde už v roce 2017, v úterý 3. ledna. Uzávěrka hlasování je v sobotu 7. ledna 2017. Nominace sportovců vyjde v Chomutovském deníku u prvních třech kuponů, ale bude k nahlédnutí i na webu www. chomutovsky.denik.cz.