Fotbal
Letní liga v Brňanech, 3. kolo: FC Chomutov – SK Mondi Packaging Štětí, 15.30.


Turnaj o Pohár starosty obce Spořice, na svém hřišti pořádá oddíl 1. FC Spořice a kromě něj se turnaje účastní členové krajského přeboru FK Tatran Kadaň, AFK LoKo Chomutov a FK SIAD Souš. Začátek od 8.45.


Turistika

Sportovní klub pěší a vysokohorské turistiky při Dolech Nástup Tušimice pořádají sedmý ročník pochodu Memoriál Vítězslava Kremláčka. Pochod se tradičně koná pod záštitou personálního ředitele Severočeských dolů.
Sraz je v 6.30 hodin před budovou SD (před chomutovským divadlem), po evidenci turisty autobusy přepraví na jednotlivé trasy (ty jsou dlouhé 10, 15, 20, 25, 28 a 40 kilometrů).


Nohejbal
Podnik služeb Jirkov a Bernovské království pořádají v sobotu 21. července od 10 hodin na antukovém hřišti u horské chaty Bernava čtvrtý ročník Horského bernovského turnaje v nohejbale trojic.
Přihlášky mohou zájemci vyřídit na telefonním čísle 603 368 672 (p. Radimec). Nejpozdější termín k přihlášení je hodinu před začátkem turnaje přímo v jeho dějišti.
Startovné za tým činí 300 korun, občerstvení je pořadateli zajištěno.


Letectví

Na letišti mosteckého Aeroklubu je již od pátku 20. července vyhrazen vzdušný prostor parašutistům a jejich Evropské lize.