Od úvodního hvizdu byli aktivnější domácí hráči, jako první vyzkoušel ervěnického gólmana Trojana Schoř. Ten patřil k nejaktivnějším spořickým hráčům a obrana hostů si na něj musela hodně dávat pozor.


V další útočné akci se rychlým zakončením blýskl domácí Vašina, ale skórovat se mu nepodařilo.
Za hosty ve 22. minutě zahrozil Národa, který měl na kopačce doposud největší tutovku utkání. Kropáč jeho střelu vyrazil.
Tlak spořického týmu pokračoval, domácí zahrávali několik rohových kopů, ale odražených míčů nikdo nevyužil.
Druhou polovinu utkání zahájili aktivněji hosté. Těsně vedle střílel Müller, podobně „uspěl“ i Mašl. Míč si poté do své moci vzali domácí hráči, Sukovatý se Schořem také mířili těsně mimo tyče.


Další šance se rodily na obou stranách - za Spořice neuspěl opět Schoř, Holub ani Rezek, na domácí Kropáče na druhé straně nevyzrál Müller.
Rozhodčí nastavil tři minuty, Spořičtí je celé strávili na půlce Ervěnic, ale ani jejich závěrečný tlak ke kýženému gólu nevedl a zápas tak skončil bezbrankovou remízou.


1. FC Spořice - TJ VČSA Ervěnice 0:0.
Rozhodčí: Javorek, Mydlář, Ilavskij. ŽK 2:2. Diváků: 150.


Spořice: Kropáč - Pavlov (66. Hajný), Ferenčík, Holub, Rezek - Kovácz, Vlček, Špicar (56. Paldrman), Sukovatý - Schoř, Vašina. Trenér: V. Svoboda.
Ervěnice: Trojan - Bednář, Novotný, Národa (57. Kašpárek), Nastoupil - Jančička (46. Müller), Kejzlar (88. Pavlásek), Hlaváček, Kroupa - Mašl, Bašek. Trenér: Sadílek.