Na berounské trati byl nejrychlejším jezdcem závodu Václav Žemla s Formulí Škoda, který si připsal čas 1:13:06. Těsně druhý v pořadí skončil Luděk Bursa (Subaru STI, 1:13:70), třetího nejrychlejšího času dosáhl Jiří Stránský (Subaru Impreza, 1:13:97).


Výsledky 3. závodu


Junioři: 1. Strejc 20 bodů, 2. Kosinová 16.


Do 1600 ccm: 1. Joselevič 20 bodů, 2. Baďura 16, 3. Jochec 12, 4. Řehoř 10, 5. Lacina 8.


Do 2000 ccm: 1. Souček 20 bodů, 2. Michal Pišta 16, 3. Charvát 12, 4. Šmied 10, 5. Hamata 8, 6. Dvořák 6, 7. Bartoš 4, 8. Redl neklasifikován.


Nad 2000 ccm: 1. Říha 20 bodů, 2. J. Jančík 16, 3. Martin Pišta 12, 4. M. Jančík neklasifikován.
Sériové vozy do 2000 ccm: 1. Dudešek 20 bodů, 2. Čeliš 16, 3. Petráš 12, 4. Barantal 10, 5. Lapiš 8, 6. Huspek 6.
4x4, formule, motorky: 1. Žemla 20 bodů, 2. Filip 16, 3. Stránský 12, 4. Bursa 10, 5. Filipová 8, 6. Bursa ml. 6, 7. Volena 4.


Do 1400 ccm: 1. Šverma 20 bodů, 2. Černý 16, 3. Kubíček 12, 4. Maderák 10, 5. Beneš 8, 6. Krameš 6.


Průběžně po 3. závodě


Junioři: 1. Strejc 60 bodů, 2. Kosinová 30.


Do 1600 ccm: 1. Joselevič 40 bodů, 2. Jochec 34, 3. J. Šauer 32, 4. Richter 30, 5. Lacina 18, 6. Toman 16, 7. Baďura 15, 8. Řehoř 10.


Do 2000 ccm: 1. Michal Pišta 55 bodů, 2. Souček 44, 3. Charvát 42, 4. Šmied 30, 5. Bartoš 16, 6.-8. Latr, Chlouba a Hamata 8, 9. Dvořák 6, 10. Měkuta 0.


Nad 2000 ccm: 1. Martin Pišta 50 bodů, 2. Jančík 30, 3. Říha 28, 4. Král 15, 5.-6. Roll a Jančík 12, 7. Latr 10, 8. Lehmann 6, 9. Smejkal 4.
Sériové vozy do 2000 ccm: 1. Dudešek 40 bodů, 2. Lapiš 27, 3. Barantal 22, 4. Dvorský 20, 5. Huspek 19, 6.-7. Měšťák a Čeliš 15, 8.-9. Fiala a Petráš 12, 9. Valášek 10, 10. Markvoskovský 8, 11. Procházka 6, 12.-13. Hamata a Sedlák 0.


4x4, formule, motorky: 1.-2. Bursa a Stránský 42 bodů, 3. Bursa ml. 28, 4. Volena 22, 5.-6. Plaček a Žemla 20, 7. Filip 15, 8.-9. Tomášek a Filipová 8, 10.-11. Hromádková a Grbavčic 6.


Do 1400 ccm: 1. Šverma 60 bodů, 2. Kubíček 42, 3. Beneš 21, 4. Bláha 16, 6. Černý 15, 7.-8. I. Šauer a Fischer 12, 9.-12. Roob, Mocek, Novotný a Maderák 10, 13. Krameš 6, 14. Antoš 2.


Další závod Triola cupu, čtvrtý v pořadí, se pojede v sobotu 23. května v Horním Jiřetíně.