Úvodní závod přinesl několik překvapivých zvratů v pořadí. Do cíle se po třinácti odjetých kolech dostali pouze tři jezdci, ostatní odstoupili pro technické závady a jezdecké chyby.


Na stupně vítězů se tedy postavil formulový dorost s průměrným věkem čtrnácti let a ukázal tak matadorům okruhových závodů, že k vítězství je potřeba nejen technika a zkušenosti, ale také troška štěstí. Třetí dojel se ztrátou jednoho kola Tadeáš Spěváček na voze F99, druhý Tomáš Chabr junior (Chomutov) s Tomis 99-03 a na prvním místě dojel Adam Čermák na Van Diemen RF-01.


Druhý závod byl již ve starých kolejích. Po startu se na předních pozicích seřadili rychlejší jezdci v čele s chomutovským Tomášem Chabrem. Souboj o všechna bodovaná místa probíhal až do konce. Igor Lešinský se několikrát utkal s Adamem Čermákem a nakonec mu podlehl. Čermák si tak vybojoval třetí místo nad teamovým kolegou.


Několikrát se také do zápasu snažil zasáhnout Michal Procházka. Po jezdeckých chybách na něj ale zůstalo jen páté místo. Dopředu se rychle dostával Ondřej Loukota, který se musel poprat s většinou závodníků, startujících před ním. Když konečně zdolal Procházku s Lešinským a předjel Čermáka, začal stíhat Tomáše Chabra. Ten měl již dostatečný náskok a tak jen hlídal Loukotu za sebou.


V posledních dvou kolech jsme se ještě dočkali několika pěkných soubojů mezi prvními dvěma jezdci, nakonec zůstalo pořadí nezměněné. Rozhodovalo se však na cílové rovince a atmosféra byla opravdu napjatá.


Tomáš Chabr junior se musel prát s poškozeným vozem a uhájil tak nakonec jen šesté místo před Radkem Krakovičem.
Průběžné pořadí vede Tomáš Chabr se sedmibodovým náskokem na Ondřeje Loukotu. Michal Procházka na třetím místě ztrácí šest bodů na Loukotu. Tomáš Chabr junior je po dvou závodních víkendech na šestém místě.