Druhé místo ve třídě do 50ccm obsadil výborně jedoucí Tomáš Jindra, třetím místem zazářil Patrik Borovička. Čtvrtý byl Pražák hájící též barvy Motosportklubu Málkov Honza Klimo, za zmínku stojí že oba posledně jmenovaní patří věkově do kategorie mladších, přesto bodují i mezi staršími kluky.

Velkou smůlu měl Martin Repáč, který ošklivým pádem prakticky zakončil sezonu, jeho otřes mozku, ale zejména zlomená klíční kost ho na delší dobu vyřadí zbojů. Vkategorii do 65ccm byly stupně vítězů opět vobležení Motosportklubu Málkov. První byl Zbyněk Kobian, třetí dojel Michal Procházka a čtvrtý Milan Bednařík. Po náročných sobotních závodech čekal kluky dlouhý přesun do Netolic u Českých Budějovic.

Tam ve třídě do 50ccm dojel Tomáš Jindra opět výborně a skončil na druhém místě, Honza Klimo byl vmladších opět čtvrtý a Patrik Borovička po technické závadě ztřetího místa spadl na místo šesté. Ve třídě do 65ccm byl Procházka třetí a Kobian čtvrtý. Příští týden nás čeká předposlední závod mistrovství republiky vKaplicích, držíme palce.