Loňští vítězové, Mudři a Pudři, kteří na jaře vyhráli celostátní Pohár Franty Datla v souboji dvaceti nejlepších týmů z deseti měst celé České republiky se opět usadili na čele Chomutovské ligy, když ze šesti zápasů mají na svém kontě devatenáct bodů.


Těsně za nimi je ale pořádně našlapáno, do stíhačky se s sedmnáctii body pustili Kokonauti (6 odehraných zápasů), IDEAS a CK Vlna (oba 7 zápasů). Jejich vzájemné souboje jsou ozdobou ligy.


Střed tabulky má už viditelný odstup, ale i v této skupině se urputně bojuje o co nejlepší postavení. Této části vévodí na pátém místě Bolavý kolena (13 bodů) před dvojicí Fo Pa a ForFun.


Stejně tak nepopulární sestupové místo nikoho neláká, i zde je snaha vybojovat potřebné záchranářské body. Nejméně bodů zatím sehnala mužstva Sluníčka a Severočeské Doly.


Pořadí po 2. kole (6-7 zápasů): 1.Mudři a Pudři 19 bodů, 2.-4. CK Vlna, Kokonauti a IDEAS 17, 5. Bolavý kolena 13, 6.-7. Fo Pa a For Fun 11, 8. Vořežpruti 8, 9. Aero Odolena Pivo 7, 10. Kreténi 6, 11. Míšenice 5, 12. Mostecká montážní 4, 13.-14. Sluníčka a Severočeské Doly 3 body.
Další kolo 1. Mizuno AVL bude na pořadu v lednu příštího roku. Tradiční Vánoční turnaj se uskuteční 26. prosince, opět ve Sportovní hale na Březenecké.