Dobré zákroky brankářky chomutovské Zavadilové s obranou a kvalitní útok znamenaly to, že Chomutov po prvním poločase vedl osmibrankovým rozdílem 10:2!

Po přestávce se přeštické házenkářky přece jenom střelecky chytily, naopak domácí útok se už tolik neprosazoval. Poločasový náskok ale byl dostatečný a přestože Přeštice vyhrály druhý poločas 7:6 na radosti z vítězství to domácím hráčkám nic neubralo.

SK Chomutov NH - TJ Přeštice 16:9 (10:2)

Chomutov: Zavadilová, Kůrková - Mimrová, Košatová, Hlubiňáková, Mrákotová, Lizáková - Benešová 10 gólů, Myslíková 4, Kostková 1, Čihařová 1, Beranová.
Přeštice: Klinerová, Krippnerová - Skálová, Stehlíková, Horáková, Bondová - Voláková 3, Živná 2, Bradová 2, Šrámková 1, Jabbourová 1, Krouparová.
Další program chomutovských házenkářek: sobota 13. září Sokol Krčín - SK Chomutov NH, neděle 14. září SK Rubena Náchod - SK Chomutov.