Házenkářky musely o finále hodně zabojovat

CHOMUTOV - Národní házenkářky SK Chomutov NH za sebou mají dramatické semifinále play off první ligy, ve kterém se utkaly s Tymákovem. První zápas se odehrál na půdě po základní části třetího Tymákova, kde Chomutov nikdy neprohrál.

11.6.2007

Severočešky se v úvodu zápasu dostaly do vedení 3:1, ale domácí hráčky srovnaly a první poločas nakonec vyhrály o tři branky 9:6.
Po přestávce vedl Tymákov už 14:8, díky brankám chomutovské kapitánky Češkové ale Chomutov snížil na 14:12. Zápas poté několika spornými výroky ovlivnil rozhodčí a domácí hráčky si díky tomu vytvořily rozhodující náskok, na který už soupeřky odpovědět nedokázaly.

Sokol Tymákov - SK Chomutov NH 17:13 (9:6).

Sestava a góly Chomutova: Zavadilová, Kůrková - Mimrová, Vlková, Kirschnerová, Košatová, Hlubiňáková - Češková 9 gólů, Benešová 4, Čihařová, Možiešiková, Kostková.

Včerejší domácí odvetné utkání tak musely chomutovské házenkářky vyhrát alespoň o čtyři góly a přitom hodně neinkasovat.
To plnily už od začátku, po patnácti minutách totiž vedly 6:1 a poločas nakonec vyhrály osmibrankovým rozdílem 12:4!
Když v úvodu druhé půle vedl Chomutov 14:4 bylo už jen otázkou to, jakým rozdílem domácí tým vyhraje.
SK Chomutov NH - Sokol Tymákov 22:14 (12:4).

Ve finálové sérii čeká na chomutovské národní házenkářky vítěz základní části, tým Dobrušky. První utkání ze dvou se odehraje v sobotu v chomutovském multifunkčním areálu v Cihlářské ulici.

OBRAZEM: Záře svíček a proslovy. Chomutované uctili 17. listopad

Chomutov - Svíčky ve tmě, květiny a věnce s trikolórou.

Do Mostu se vrátí Formule 1 zlaté éry. Po 17 letech

Most /FOTO/ - Fanoušci budou moci obdivovat stroje, které pilotovali slavní jezdci od konce 60. let minulého století.

Nepovedlo se! Piráti podlehli Litvínovu 1:3.

Chomutov – Bylo to o několika gólech. A ten první vstřelili už ve 13. minutě hosté z Litvínova, co se ukázalo jako rozhodující. Zvítězili v Chomutově 3:1 a potvrdili pravidlo, že v derby favorit nevyhrává.

DENÍK NÁM FANDÍ: V pondělí představíme další fotbalový tým

Okres Chomutov - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Chomutovského deníku s projektem Deník nám fandí.