V základní části Chomutov nepoznal hořkost porážky, ale tu okusil hned v prvním zápase semifinále play off na hřišti Krčína, kde prohrál o dvě branky. V nedělní domácí odvetě ale Chomutov nic neponechal náhodě a podporován skvělou brankářkou Zavadilovou vyhrál osmibrankovým rozdílem a zajistil si tak postup do finále.

Chomutovským házenkářkám se zápas v Krčíně příliš nepovedl. Dostávaly laciné branky a v průběhu druhého poločasu prohrávaly dokonce až o pět gólů. Vyšel jim alespoň závěr utkání, při němž zkorigovaly na přijatelnější dvoubrankovou prohru 18:20.

Sokol Krčín – SK Chomutov NH 20:18 (13:10)

Branky: Fišerová 7, Poláčková 5, Marková 5, Vecková 3 – Myslíková 9, Čihařová 3, Benešová 3, Kostková 3.

Ve včerejší odvetě zněl úkol pro chomutovské hráčky jasně – vyhrát o více než o dvě branky nebo při výhře o dvě branky dostat maximálně sedmnáct gólů. Začátek zápasu byl hodně opatrný. Domácí házenkářky se ujaly vedení, ale Krčín se držel na dostřel. Až v závěru první půle Chomutov sledem branek odskočil na čtyřgólový rozdíl a poločas vyhrál 11:7.

Po přestávce se na první gól čekalo až do desáté minuty. Dal ho Chomutov a vedl tak o pět branek. To už vypadalo hodně nadějně, obzvlášť, když v domácí brance čarovala gólmanka Zavadilová. A když bojovný útok přidával další góly, dokráčely chomutovské házenkářky k výhře 18:10!

SK Chomutov NH – Sokol Krčín 18:10 (11:7)

Branky: Benešová 6, Myslíková 6, Čihařová 5, Možiešiková – Poláčková 7, Fišerová 2, Vecková.

Chomutov: Zavadilová, Zahradníková – Mimrová, Lizáková, Hlubiňáková, Mrákotová, Košatová – Čihařová, Benešová, Kostková, Možiešiková, Myslíková, Beranová. Trenér: Jan Malý.

Krčín: Šefcová, Dubnová – Štefková, Leugnerová, Šimůnková, Dyntarová – Marková, Fišerová, Poláčková, Novotná, Vecková, Hamanová. Trenéři: Václav Zákravský, Jiří Fišer.