Tentokrát se chomutovské gymnastky představily na Milevském poháru, který pořádal oddíl TJ ZVVZ Milevsko již počtrnácté.
Za kvalitní účasti se chomutovské gymnastky neztratily a ve svých kategoriích dosáhly příznivých výsledků. Jejich přehled je níže.

Naděje nejmladší B (ročník ´98) – sestavu bez nářadí cvičilo třináct závodnic. Z chomutovské výpravy se na páté příčce umístila Michaela Nevolová.

Naděje nejmladší A (ročník ´98) – i v této kategorii vystoupilo třináct závodnic, soutěžilo se v sestavách bez nářadí se švihadlem. Chomutovská Pavlína Stejskalová skončila sedmá, Eliška Dvořáková dvanáctá.

Naděje mladší (ročník ´97) – v konkurenci pětadvaceti závodnic obsadila se sestavou bez nářadí a se švihadlem Monika Charvátová šesté místo a Aneta Wottawová čtrnácté.

Nyní chomutovské moderní gymnastky čeká vystoupení v ligové soutěži v Liberci 19. května.