Kadaňští chtěli v domácím prostředí získat plný počet bodů. To se jim nakonec nepodařilo, ale s prázdnou také nezůstali.


Skóre se poprvé měnilo v osmé minutě, kdy byl ve vápně faulován Škůrek a tentýž hráč pak proměnil pokutový kop – 1:0. Hned vzápětí pak na druhé straně své spoluhráče podržel skvělým zákrokem domácí brankář Volák.


Ten zmařil i několik dalších šancí, kapituloval až v patnácté minutě, kdy jej hosté překonali přesnou střelou k tyči.


Úvod druhé půle se Kadani povedl a po narážečce Kilijána se Škůrkem se opět dostali do vedení. To jim ale Příbramští sebrali vyrovnáním o čtyři minuty později.


Ani tato branka ale kadaňské futsalisty nepoložila a ve 33. minutě se potřetí v utkání dostali do vedení zásluhou střely Salače – 3:2.
Ovšem hostům se i potřetí v zápase podařilo vyrovnat. Hlavíček zbytečně fauloval na polovině soupeře a hosté proměněným desetimetrovým kopem vyrovnali na konečných 3:3.


Pořadí divize po 4. kole: 1. FC 83 Příbram 10 bodů, 2. FC Balticflora Teplice 9, 3. 1.DFK Slaný 9, 4. PK Třebusice 6, 5. SK Alfa Liberec 5, 6. SKP Kolín 6, 7. FC Brandýsek 5, 8. Bílý balet Děčín 4, 9. Ebárna Kladno 4, 10. FC Mapa Česká Lípa 4, 11. TJ Rakovník 3, 12. Betis Kadaň 2.