Kadaň - Bohemians Praha

Čtvrtá Bohemka byla proti deváté Kadani mírným favoritem a svoji roli bezezbytku splnila. Kadaňští florbalisté působili od začátku zápasu ustrašeným dojmem a nedokázali si vypracovat gólové šance. To se naopak dařilo hostům, kteří první třetinu vyhráli 4:0!

Ve druhé části se domácím podařilo konečně skórovat, když se prosadil Janáček, ale na druhé straně lovil gólman Hlaváč míček ze své sítě třikrát a po dvou třetinách tak platil stav 1:7!

A ten narůstal i v posledním dějství. Hosté domácí tým vůbec nešetřili a jejich brankový účet se nakonec zastavil na čísle 10.

FBC DDM Kadaň - EVVA FBŠ Bohemians Praha 3:10 (0:4, 1:3, 2:3)

Branky: Janáček, Šíma, Hagara - Jirkovský 3, Zeman 3, Hromádka 2, Figl, Vítězslav. Vyloučení 2:0. Bez využití.
Kadaň: Hlaváč - Klapko, Solar, Herout, Weiss, Vyleta, Krippner - Faldus, Burina, Plomer, Šíma, Chládek, J. Odlas, Hagara, Pinc, Janáček, Kostiha, M. Odlas.

Kadaň - Sokol Pardubice

I druhé utkání skončilo debaklem kadaňských florbalistů. Tomu ale zezačátku nic nenasvědčovalo.

První třetinu sice hosté vyhráli 2:0 a v průběhu druhé vedli 3:1, ale Kadaňští zabrali a Mostina s Hagarou vyrovnali na 3:3.

Do konce druhé třetiny ale Pardubičtí pokořili domácího brankáře ještě pětkrát a za stavu 2:8 už bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Třetí část se tak dohrávala pouze z povinnosti a otázkou bylo pouze to, na jakém stavu se skóre zastaví. Kadaňští nakonec inkasovali ještě o dvě branky více než od Bohemians a Pardubicím podlehli 4:12.

FBC DDM Kadaň - McM Reality Sokol Pardubice 4:12 (0:2, 3:6, 2:4) Branky: Weiss, J. Odlas, Hagara, Herout - Behník 4, Trojan 3, Brachta 3, Holoubek, Koran.

Kadaň: Hlaváč - Klapko, Solar, Herout, Weiss, Vyleta, Krippner, Faldus, Burian, Plomer, Šíma, J. Odlas, Hagara, Pinc, Janáček, Kostiha, M. Odlas.