USK Slávie Ústí n.L. – FbC 98 DDM Chomutov 5:7 (3:2, 2:3, 0:2). Branky FBC: Havel 2, Morava 2, Bendl, Boháček, Fokt
V zápase plném zvratů dokázali hráči FbC 98 DDM Chomutov dvakrát smazat dvoubrankové vedení Ústí. Na začátku poslední třetiny pak dvěma rychlými zásahy vývoj utkání otočili a dovedli ho do vítězného konce.


FbC 98 DDM Chomutov – 1.FBC Děčín 4:1 (2:0, 0:0, 2:1). Branky: Bendl, Hricišin, Havel, Vaclík
Ve druhém duelu se chomutovští proti Děčínu ujali v úvodní části vedení 2:0, ale pak se od jejich hokejek odvrátilo střelecké štěstí. Soupeř předvedl houževnatý výkon a po jeho snížení bylo zaděláno na drama. To se ale nakonec nekonalo, protože vzápětí se dvakrát zatřepetala síťka v děčínské bráně a bylo rozhodnuto.


Na programu byla také 1. liga dorostu. V obou utkáních plnil Chomutov roli jasného favorita.
Proti Rokycanům, které na začátku sezóny vyprovodil ze hřiště výsledkem 9:2, měl i tentokrát vývoj zápasu zcela ve svých rukou. Vedení 5:0 před poslední třetinou však hráče zřejmě natolik uspokojilo, že dovolili soupeři dostat se až na dostřel jediné branky. V dramatickém závěru už ale florbalisté FbC 98 těsnou „utrpěnou“ výhru udrželi.


FbC 98 DDM Chomutov – FbC Sokol Rokycany 5:4 (2:0, 3:0, 0:4). Branky: Vaclík, Kämpf, Havel, Somol, Fokt
Se změnami v sestavě a povinností zvítězit vstupoval Chomutov do zápasu s Litoměřicemi. V první třetině se domácí s notnou dávkou štěstí ubránili počátečnímu náporu a pak sami dvakrát vedli. Až ve druhé polovině utkání se chomutovským florbalistům podařilo prolomit víkendové střelecké prokletí a pak už se zápas vyvíjel jednoznačným směrem.


DDM Rozmarýn Litoměřice – FbC 98 DDM Chomutov 3:9 (2:2, 0:4, 1:3). Branky: Fokt 3, Morava 2, Dráb, Hricišin, Havel, Kämpf