Kromě toho byli přihlášeni i do starší juniorské soutěže, kde by měli především sbírat zkušenosti a otrkávat se proti starším. A právě třetí liga juniorů odstartovala v Lounech prvními dvěma koly.

Zápas FBC proti Slavii Ústí nad Labem byl dlouho vyrovnaný. Po dvou třetinách to bylo 3:3 a rozhodovalo se tak až v závěru. Na vedoucí gól Chomutova dokázali Ústečtí rychle zareagovat vyrovnáním. Poté měli dokonce minutu a půl trvající přesilovku 5 na 3, ale nevyužili ji a to se jim stalo osudným, minutu před koncem totiž rozhodl o výhře Chomutova 5:4 Kämpf.

FBC 98 Chomutov - Slavia Ústí nad Labem 5:4 (2:3, 1:0, 2:1). Branky Chomutova: Bendl 2, Kämpf 2, Zattovič.
Po čtyřhodinové pauze bylo na programu derby proti FBC Kadaň. V něm se Chomutovští proti starším soupeřům dlouho nemohli dostat do hry. Rozhoudujícím momentem byl gól na 1:3 patnáct vteřin před druhou přestávkou. V poslední části se sice podařilo snížit, ale k bodovému zisku Chomutovu už nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

FBC Kadaň - FBC 98 Chomutov 3:2 (1:1, 2:0, 0:1). Branky Chomutova: Somol, Bendl.