Trať je uměle vybudovaná na tamním vojenském letišti. Přestože se tento závod jel již druhým rokem, trať nebyla úplně stejná. Na okruhu se objevilo 14 vozů NF1400. V pátečních volných trénincích se piloti opět seznamovali s tratí. Výborně si vedli všichni tři piloti teamu. O nejlepší časy se dělil Tomáš Chabr a Zbyněk Passer.


Sobotní den byl ve znamení dvou měřených tréninků a jednoho závodu. Tomáš Chabr dojel na třetím místě a Vašek Koudela se umístil v první polovině pole. Zbyňka Passera potkala nehoda v retardéru a tak závod nedokončil. Teamu se podařil vůz opravit a do nedělního závodu již nastoupili všichni jezdci Chabrmotorsport. Nedělní závod byl ve znamení proměnlivého počasí. První trojici uzavíral Igor Lešinský pronásledován Tomášem Chabrem. Zbyněk Passer se držel na pátém místě hned za Chabrem. Václav Koudela se pral o šesté místo. Pět kol před koncem začal trať zkrápět déšť. Lešinský dostal v nájezdu na cílovou rovinu smyk. Toho využil Chabr a dostal se tak na třetí místo. Zbyněk Passer si do cíle udržel páté místo, Koudela dojel sedmý.


Mezi závodníky je jízda mezi betonovými retardéry přirovnávána k VC Monaka. V Mezinárodním mistrovství ČR je Tomáš Chabr na třetím místě se 44 body, Václav Koudela má 18 bodů a Zbyněk Passer si po jednom odjetém závodním víkendu připsal 4 body.