Chomutovští se představili nejprve na Vyšehradě a úvod zápasu se jim vydařil. Důkazem toho je i vítězství v první čtvrtině 24:15. Herní pohoda se ale ve druhé desetiminutovce vytratila a Chomutov dal jen osm bodů. Severočeši se snažili náskok domácích stáhnout, ale ti si v poslední čtvrtině zkušeným výkonem už nenechali vítězství vzít.

Sokol Vyšehrad - BK Chomutov 76:59 (15:24, 20:8, 16:16, 25:11). Fauly 22:20. Trestné hody 21/16:24/16. Trojky 3:8.
Sestava a body Chomutova: Johnson 22, Eisner 14, Doksanský 12, Synáček 5, Malý 2, Kalicher 2, Veselý 2, Šnobl.
Z Vyšehradu se BK Chomutov přesunul do Plzně, kde se utkal s týmem Basket Západ.

Domácí basketbalisté si od začátku budovali náskok a po poločase vedli 48:26! Hosté se snažili, ale na rozjeté plzeňské hráče to nestačilo.
Basket Západ - BK Chomutov 85:58 (28:18, 20:8, 14:18, 23:12). Fauly 20:21. Trestné hody 19/14:17/12. Trojky 2:3.
Sestava a body Chomutova: Eisner 12, Koranda 11, Doksanský 10, Johnson 9, Veselý 6, Kalicher 5, Malý 4, Synáček 1, Zolotarov, Šnobl.
Po šesti odehraných zápasech jsou chomutovští basketbalisté na osmém místě tabulky s devíti body za tři vítězství a stejný počet porážek. Tabulku vedou bez ztráty bodu týmy BK Opava a Basket Západ.

Také další zápas odehrají chomutovští basketbalisté na palubovce soupeře, 3. listopadu jedou do Litoměřic.